Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak zrobić test lading page w experymentach analitycs

Nowicjusz ✭

Dzień dobry!

Czy jest w eksperymentach analitycs taka możliwość, aby system testował 2 strony - ale tylko w sytuacji kiedy pełnią one funkcje lading page - pierwszej strony którą widzi użytkownik odwiedzając nasz serwis. 

Z tego co ustaliłem to analitycs daje nam opcje wyznaczenia odsetka ruchu objętego testem, innych opcji nie znalazłem. 

Czy można jakość ograniczyć działanie testu do określonego medium? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Jak zrobić test lading page w experymentach analitycs

Wschodząca Gwiazda
Witaj,

no niestety ale takiej opcji nie ma. Wyjściem z sytuacji jest stworzenie oddzielnej strony, która jest tylko docelową kampanii oraz strony z testem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Witaj,

no niestety ale takiej opcji nie ma. Wyjściem z sytuacji jest stworzenie oddzielnej strony, która jest tylko docelową kampanii oraz strony z testem.

Najlepszy Współtwórca
IMHO test A/B strony dla okreslonego medium to przestrzelony pomysl. Trzeba zrobic strone pod wszystkich uzytkownikow.