Obecnie 173 forumowiczów jest online
Obecnie 173 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nazwa produktu inna w reklamie niż na stronie

Student ✭ ✭ ✭

Witam

Trafiłem ostatnio na przypadek gdzie w reklamie PLA wyświetla się inna nazwa produtku niż jest na stronie. Chodzi dokładnie o ten produkt http://panitorbalska.pl/p/129/2996/torebki-skorzane-listonoszki-vera-pelle-ziemista-kolory-.html?gcl...

Czy jest to kwestia jakiegoś błędu w feedzie czy można tymi wyświetlanymi nazwami jakoś manipulować?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
maja 2016

Dot.: Nazwa produktu inna w reklamie niż na stronie

Wschodząca Gwiazda

Tytuły produktów w plikach możesz dowolnie modyfikować. Często robi się to pod kątem przemycenia jak największej liczby kluczowych słów, po których chcemy aby produkt się pojawił w wynikach. Tytuły produktów mają największe znaczenie pod kątem wyświetleń.

Nawet w specyfikacji opisane jest:

"Wymagana nazwa Twojego produktu. W tytule warto podać cechy charakterystyczne produktu, np. wyróżniający go kolor lub markę."

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
maja 2016

Wschodząca Gwiazda

Tytuły produktów w plikach możesz dowolnie modyfikować. Często robi się to pod kątem przemycenia jak największej liczby kluczowych słów, po których chcemy aby produkt się pojawił w wynikach. Tytuły produktów mają największe znaczenie pod kątem wyświetleń.

Nawet w specyfikacji opisane jest:

"Wymagana nazwa Twojego produktu. W tytule warto podać cechy charakterystyczne produktu, np. wyróżniający go kolor lub markę."

Student ✭ ✭ ✭
Rozumiem. Do tej pory pracowałem na wbudowanych modułach bgenerujacych feed automatycznie bez możliwości edycji stad tez nie wzialem tego pod uwagę. Dzięki Emotikon: Szczęśliwy