Obecnie 187 forumowiczów jest online
Obecnie 187 forumowiczów jest online
Przeanalizuj informacje ze swoich raportów i rozwiąż problemy z nimi związane.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jeden raport dla kilkudziesięciu podstron

Nowicjusz ✭

Cześć, chciałabym ustawić raport dla wybranych 20-30 podstron serwisu i śledzić ruch na jednym raporcie, żeby nie musieć się przeklikiwać po nich osobno.

Jak to zrobić?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
wrzesień

Magister ✭

Najprościej będzie dodać filtr zawierający wyrażenie regularne (podstrona1|podstrona2|podstrona3|itd) a następnie utworzyć skrót do takiego raportu. Utworzenie skrótu do raportu powoduje, że zachowują się ustawienia raportu (filtry, segmenty, itp). Następnie taki skrót do raportu jest dostępny w Menu "Dostosowanie" -> "Zapisane raporty"

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Ustawiajac filtr z odpowiednim warunkiem obejmujacym 20-30 wymienionych podstron.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
wrzesień

Magister ✭

Najprościej będzie dodać filtr zawierający wyrażenie regularne (podstrona1|podstrona2|podstrona3|itd) a następnie utworzyć skrót do takiego raportu. Utworzenie skrótu do raportu powoduje, że zachowują się ustawienia raportu (filtry, segmenty, itp). Następnie taki skrót do raportu jest dostępny w Menu "Dostosowanie" -> "Zapisane raporty"

Nowicjusz ✭

Hej,

sorry, że tak się przyklejam pod czyimś tematem, ale mój jest podobny. Mam jedną domenę główną i kilka dodatkowych, które przekierowują bezpośrednio do głównej. Zależy mi jednak na ustawieniu kodu śledzącego w głównej tak, żeby raport pokazywał ruch również z tych domen przekierowujących.

Uzupełniłam kod śledzący o dodatkowe domeny, ale coś jest z nim nie tak, może wiesz co?

Będę wdzięczna za pomoc.

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga('create', 'UA-36549512-8', 'auto', {'allowLinker': true});
ga('require', 'linker');
ga('linker:autoLink', ['domena1.pl', 'domena2.pl', 'domena3.pl', 'domena4.pl', 'domena5.pl', 'domena6.pl']);
ga('send', 'pageview');

</script>