AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zmiana statusu pozycjonowania strony : www.skupautjastrzebie.com.pl

Nowicjusz ✭

witam Państwa serdecznie.

Chciałbym aby była możliwość aby pozycja wyświetlania mojej strony była na samej górze, tak jak mini mapka na samej górze strony.

Proszę o kontakt w celu "zwiększenia" pozycjonowania mojej strony : www.skupautjastrzebie.com.pl

mój nr tel. 698212480

Marcin Granat "MARKAT" 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MARKAT G
listopad

Najlepszy Współtwórca

Musisz zadbać o SEO, ale to już inne forum - https://productforums.google.com/forum/#!forum/webmaster-pl

Pozycjonowanie polega na poprawie pozycji Twojej strony www w wynikach organicznych. Najpierw należy zoptymalizować stronę pod jakieś konkretne frazy kluczowe, a potem pozycjonować stronę.

Możesz to zrobić sam, ale jednak zalecałbym skorzystać z usług jakiejś firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem stron www.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Nie da się jednym przyciskiem zmienić pozycji Twojej wizytówki. 

Aby wizytówka była wyżej (w wynikach wizytówek) należy ją poprawnie dodać, czyli zgodnie z wytycznymi jakie podaje Google, zadbać o dobre opinie.

Przyda się również pozycjonowanie samej strony www.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

dziękuję za odpowiedź. A powiedz mi proszę jak zmienić pozycjonowanie na samej stronie www.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MARKAT G
listopad

Najlepszy Współtwórca

Musisz zadbać o SEO, ale to już inne forum - https://productforums.google.com/forum/#!forum/webmaster-pl

Pozycjonowanie polega na poprawie pozycji Twojej strony www w wynikach organicznych. Najpierw należy zoptymalizować stronę pod jakieś konkretne frazy kluczowe, a potem pozycjonować stronę.

Możesz to zrobić sam, ale jednak zalecałbym skorzystać z usług jakiejś firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem stron www.

Dominik Myślak