Obecnie 276 forumowiczów jest online
Obecnie 276 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zmiana adresu

Nowicjusz ✭

Już kilka dni temu poprawiłem adres firmy, teraz wyświetla się dość dziwacznie, nr lokalu przewędrował na początek adresu, mianowicie:  "6,Aleja Legionów 27,18-400 Łomża". Niestety moje zmiany nie są wprowadzane, a powinno być "Aleja Legionów 27/6,18-400 Łomża". Aczkolwiek znacznik udało się łatwo przenieść.

I drugie pytanie. Co zrobić, żeby wizytówka wyświetlała się na pierwszej stronie wśród trzech obecnie wyświetlanych adresów, a nie zaś dopiero po kliknięciu linka "więcej miejsc"?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: zmiana adresu

Najlepszy Współtwórca
Hej Tomasz,
W sprawie takiego sposobu wyświetlania adresu - skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma.
Tak systemy automatyczne wykrywają obecnie zapis adresu z nazwą lokalu, że tylko pracownik Google może to poprawić swoimi narzędziami.
(W Skontaktuj się z nami na stronie pomocy Poproś o telefon w dzień roboczy w godzinach "pracowych")
https://support.google.com/business/?hl=pl#topic=4539639

Jeśli chodzi o drugie pytanie - musisz popracować nad treściami na swojej stronie www, w opisie firmy we wpisie, słowem wszędzie w internecie, by Google kojarzyło Cię z frazami/pytaniami na których Ci zależy. Dodaj do wpisu swoją stronę, zdjęcia, możesz też zamówić wirtualną wycieczkę Street View po firmie, dodaj na stronie znaczniki schema.org, a z czasem na określone zapytania Twoja pozycja powinna się poprawić. Z im większej ilości źródeł Google czerpie powiązane ze sobą informacje, tym lepiej. Oczywiście pozycja zależy także do wielu innych czynników, między innymi historii zapytań pytającego, rodzaju urządzenia z którego korzysta i wielu, wielu innych. Każdy dostaje w danym momencie inne wyniki zapytania - musisz o tym pamiętać.

Pozdrawiam,
Jacek