Obecnie 258 forumowiczów jest online
Obecnie 258 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

wyświetlanie wizytówek

Nowicjusz ✭

JESTEM WETERYNARZEM W PNIEWACH. MOJA STONA WWW.VITAL-VET.PL     JEŚLI WPISUJĘ W SŁOWACH WYSZUKIWANIA WETERYNARZ PNIEWY ALBO WETERYNARIA PNIEWY BO TAK NAJCZĘSCIEJ LUDZIE SZUKAJĄ OWSZEM WYSKAKUJE MOJA STRONA NA SAMEJ GÓRZE JEDNAK Z BOKU WYSKAKUJE WIZYTÓWKA MOJEJ KONKURENCJI. NIE WIEM JAK TO PRAWIDŁOWO USTAWIĆ

Odpowiedź eksperta 2verified_user

wyświetlanie wizytówek

Najlepszy Współtwórca

Witam Artur,

Jak najbardziej po wpisaniu podanej frazy, Twoja strona pokazuje się jako pierwsza - są to naturalne wyniki.

Z prawej strony, to informacje z Google Moja Firma. Czy masz Swoją wizytówkę na https://www.google.com/intl/pl_pl/business/ ?

Jeśli nie, to zacznij od dodania swojej wizytówki zgodnie z zasadami. https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

Dominik Myślak

wyświetlanie wizytówek

Student ✭ ✭ ✭

Twoja wizytówka jest widoczna w mapach Google. Łamie wytyczne w przypadku nazw wizytówek. Upychasz słowa kluczowe w nazwie firmy na wizytówce.

"Weterynaria Pniewy, Weterynarz Pniewy,Gabinet Weterynaryjny Vital-Vet lek. wet.Artur Maślak"

Najlepsza nazwa adekwatna do nazwy firmy to Vital Vet Weterynarz Artur Maślak.

Co jeszcze poprawić poczytaj w moim poście w innym wątku na tym forum

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

wyświetlanie wizytówek

Profesjonalista ✭ ✭

Hej, nie widzę Twojej wizytówki w mapach Google - jeśli jej nie posiadasz załóż ją poprzez panel Google Moja Firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

wyświetlanie wizytówek

Profesjonalista ✭ ✭

Hej, nie widzę Twojej wizytówki w mapach Google - jeśli jej nie posiadasz załóż ją poprzez panel Google Moja Firma.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

wyświetlanie wizytówek

Najlepszy Współtwórca

@RafalDziurowicz @Dominik Myślak

Wystarczy trochę poszukać. Wpis jest i jest zweryfikowany. Nic nie trzeba zakładać.

@Artur M

Skoro jesteś na pierwszym miejscu wyników organicznych w wyszukiwaniu to z boku faktycznie powinna być Twoja wizytówka, jednak często gdy jest źle zapisany adres właśnie z tym wyświetlaniem są problemy i wtedy wyświetla się inny, najlepszy zdaniem Google, wpis z map.

U Ciebie zapis adresu wyświetlał się tak:

Ulica Św. Floriana, Pniewy, 62-045, Pniewy, 62-045, Pniewy

Zapis nazwy ulicy nie jest prawidłowy, a te 3 razy Pniewy to jakieś kuriozum.

Poprawiłem nazwę ulicy na stosowaną w Pniewach i zgodną z polską ortografią (św. Floriana).

oraz poprawiłem zapis adresu: św. Floriana 4, 62-045 Pniewy

Duża szansa, że do tygodnia coś się w tym zakresie ruszy, ale skorzystaj też z porad wskazanych przez Tomka.

Pozdrawiam,

Jacek