AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 359 forumowiczów jest online
Obecnie 359 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

pierwsza strona

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

chciałam zapytać o koszt tego, by moja strona znajdowała się na pierwszej stronie w wyszukiwarce google

Odpowiedź eksperta 1verified_user

pierwsza strona

Najlepszy Współtwórca

Agnieszko pytanie dotyczy konkretnej usługi jaką może być pozycjonowanie strony, a tu cennik usług może być różny w zależności od firmy jakiej zlecisz pozycjonowanie.

Jeśli chodzi Ci o to, żeby Twoja wizytówka była wysoko w wynikach, to praktycznie i teoretycznie jest to mocno powiązane z SEO, ale warto jeszcze zadbać o samą wizytówkę by była zgodna z wytycznymi.

Dominik Myślak

pierwsza strona

Student ✭ ✭ ✭

@Agnieszka P pochwal się profilem to bezpłatnie dowiesz się tutaj jak go zoptymalizować by był bardziej widoczny

pierwsza strona

Profesjonalista ✭ ✭

Zależy o co pytasz, jeśli o adwords to dobra jakość i odpowiednia stawka, jeżeli o wyniki organiczne to też zależy. Jeśli chodzi o mapy google to nie da się zagwarantować pozycji.

Więc @Agnieszka P o co pytasz?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

pierwsza strona

Student ✭ ✭ ✭

Do @Agnieszka P , @RafalDziurowicz pozycja profilu google moja firma i połączonej z nim strony www jest proporcjonalna do wiedzy i zaangażowania osoby która tym profilem zarządza. @Agnieszka P wiedzę znajdziesz tutaj i w internetowych rewolucjach oraz w innych ciekawych miejscach.

Dot.: pierwsza strona

Profesjonalista ✭ ✭

Pierwsza strona w wynikach organicznych nie ma konkretnej ceny. @Agnieszka P jeśli chcesz dowiedzieć się co mozesz poprawić, daj nam linki do wizytówki Google Moja Firma oraz swojej strony www.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz