Obecnie 322 forumowiczów jest online
Obecnie 322 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

druga lokalizacja

Nowicjusz ✭

Witam, pomozcie mi prosze.. szukam i nie moge znalezc chociaz pewnie juz gdzies bylo.. 

w jaki sposob moge dodac druga lokalizacje firmy.. dodam iz znajduje sie ona w tym samym miescie, nie wiem czy to ma znaczenie. Pierwsza zalozylam 1,5 roku temu i nawet nie pamietam jak :/ 

Z gory dziekuje a pomoc i pozdrawiam

Ela

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Elżbieta B
kwiecień

druga lokalizacja

Najlepszy Współtwórca

@Elżbieta B

"Normalnie" - logujesz się do Google Moja Firma na kompie, klikasz na wielk czerwony przycisk z plusem w prawym dolnym rogu, klikasz potem na przycisk Dodaj lokalizację. Otwiera się nowe okno. Zaczynasz wpisywać nazwę. Jeśli zaczyna Ci podpowaiadać Twoją druga lokalizację o tej samej nazwie to jej nie wybierasz, tylko podajesz dalsze dane, Klikasz Dalej. Potem ewentualnie poprawiasz znacznik bez poprawiania adresu, weryfikujesz i ot, cała filozofia Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Elżbieta B
kwiecień

druga lokalizacja

Najlepszy Współtwórca

@Elżbieta B

"Normalnie" - logujesz się do Google Moja Firma na kompie, klikasz na wielk czerwony przycisk z plusem w prawym dolnym rogu, klikasz potem na przycisk Dodaj lokalizację. Otwiera się nowe okno. Zaczynasz wpisywać nazwę. Jeśli zaczyna Ci podpowaiadać Twoją druga lokalizację o tej samej nazwie to jej nie wybierasz, tylko podajesz dalsze dane, Klikasz Dalej. Potem ewentualnie poprawiasz znacznik bez poprawiania adresu, weryfikujesz i ot, cała filozofia Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam,

Jacek

druga lokalizacja

Nowicjusz ✭

baaardzo dziekuje Emotikon: Szczęśliwy) chyba sie udalo.. ale znowu wysla mi ta pocztowke do weryfikacji?? myslalam ze jak juz mam to odrazu pojdzie..

druga lokalizacja

Najlepszy Współtwórca

Weryfikujesz kolejny punkt, pod nowym adresem.

Pozdrawiam​,

Jacek​