Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak widoczności na mapach google

Nowicjusz ✭

Witam,

Nazwa mojej firmy w google moja firma i mapy google to : "Eurotel - hurtownia materiałów teletechnicznych i energetycznych"

Dodałem wizytówkę do map google kilka lat tamu. 

Miejsce działania firmy to 32-087 Zielonki, ul. Galicyjska 7.

Dawniej firma sama była widoczna (tak jak inne firmy w okolicy) bez wpisywania nazwy - przy odpowiednim stopniu powiększeniu mapy.

Teraz nawet na maksymalnym powiększeniu jest zupełnie nie widoczna, dopiero wpisanie nazwy firmy pokazuje ją na mapie.

Czy jest coś co mogę zmienić/naprawić aby firma była widoczna w mapach bez wpisywania nazwy firmy ?

Poniżej dwa linki ilustrujące mój problem :

To jest zwykły zoom na mapach - nie widać firmy

https://www.google.pl/maps/@50.1177309,19.9246413,19z

Tak to wygląda po wpisaniu nazwy firmy :

https://www.google.pl/maps/place/Eurotel+-+hurtownia+materiałów+teletechnicznych+i+energetycznych/@5...

Pozdrawiam

Jakub Rybczyński

EUROTEL

Student ✭ ✭ ✭

Witam, 

Tego typu oznaczenia na Mapach Google widoczne bez podania nazwy to tzw. Etykiety Miejsc na Mapach Google i nie da się tego samemu ustawić. Więcej na ten temat znajduje się tutaj.

Myślę, że powinieneś zadbać o poprawę widoczności swojej firmy. Informacje na ten temat co wpływa na poprawę widoczności opisane są tutaj.

Jeszcze jedna rzecz, która widoczna jest na Twojej wizytówce i powinieneś ją poprawić to nazwa firmy, aktualnie narusza ona zasady produktu i powinieneś pozostawić samą nazwę bez dodatkowych informacji, więcej na ten temat znajduje się tutaj.

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

Witam,

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. 

Zaraz biorę się za przeglądanie podpowiedzi z tych linków.

Czasem wystarczy klika wskazówek i przynajmniej wiem, jak co nazwać i gdzie szukać.

Pozdrawiam

Jakub