Obecnie 277 forumowiczów jest online
Obecnie 277 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana profilu firmy

Nowicjusz ✭

Witam,

chodzi o stronę www.greenport.pl. Kiedyś ktoś, kogo nie jesteśmy w stanie znaleźć wprowadził nam nazwę hostel. Dziś profil firmy jest zupełnie inny. Została ona zweryfikowana, ale nie wyświetla się pod aktualnymi danymi. 

Chcemy, aby dane były aktualne a nie jesteśmy się w stanie zalogować, bo nie znamy loginu i hasła. Robiła to firma zewnętrzna, która już nie istnieje. Co robić? 

Dot.: Zmiana profilu firmy

Student ✭ ✭ ✭
Łukaszu.
Jeśli masz wizytówkę zweryfikowaną to powinna być dostępna pod tym adresem https://business.google.com/manage/#/list
Jeśli jest to proszę postępują zgodnie z tą pomocą https://support.google.com/business/answer/3039617?hl=pl a nazwa punkty na mapach zostanie zmieniona.

Jeśli nie znacie danych właściciela zawsze możecie przejąc wizytówkę.
Wystarczy z poziomu map odszukać punkt, po otwarciu punktu lewej części okna pod adresem firmy masz punkt "Zgłoś prawo do tej firmy". Wybierz go i postępuj punkt po pontkcie. Po około 14 dniach przyjdzie na adres firmowy kartka pocztowa z kodem. Po poprawnej weryfikacji zmiany możesz nanieść za pomocą wcześniej podanego prze zemnie adresu.

Do tego czasu możesz sam zasugerować Google zmianę nazwy wybierając na wizytówce firmy "Zaproponuj zmianę". Zmiany te akceptowane są do kilku tygodni.

Zachęcam też nie tylko poprawy map ale też katalogów noclegowych gdzie Green Port Hostel jest dodany.

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Nowicjusz ✭
Wcześniej dodałem nową działaność greenporty pod tym adresem i dostałem kod. Zweryfikowałem tę stronę i dodałem wszelkie niezbędne informacje. Otrzymałem już dostęp do hostelu i usunąłem to konto na stałe. Pytanie kiedy zmiany będą widoczne na mapach? Teraz to Akademia Zdrowia.

Student ✭ ✭ ✭
Możesz podać adres do nowej wizytówki

Nowicjusz ✭

Student ✭ ✭ ✭
To co podałeś nie jest adresem wizytówki a adres strony gdzie wizytówki własne możesz edytować.

1. Green port hostel ja nie widzę aby był widoczny na mapach jako punkt zamknięty. Jeśli tą zmianę wprowadziłeś dziś to będzie informacja widoczna w ciąhgu kilku dni.
2. Green port akademia zdrowa. JA na mapach tego punktu nie widzę. Być może punkt zweryfikowałeś dziś. Jeśłi tak to na mapach będzie widoczny do kilku dni pod warunkiem, że spełnia wytyczne Google
3. Pod hasłem w google green port dalej będzie widoczna wizytowka google port hostel z oznaczeniem punkt zamknięty. Dlaczego? Bardzo dużo sygnałów jest w internecie oznaczające ten adres jako hostel

Co powinieneś zrobić.
Po uzyskaniu dostępu do wizytówki hostelu najlepiej było ją wy edytować pod nowy rodzaj działalności firmy.

Poczekajmy kilka dni jak już wszystkie wizytówki będą aktywne a inne oznaczone jako zamknięte/lub usunięte. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Jeśli się okaże, że obydwa punkty na mapach są dalej widoczne pod tym adresem daj nam znać. Napiszę Ci ja lub inna osoba jak skontaktować się z Google i co zrobić w takim przypadku.

Narazie musimy czekać bo nowa wizytówka jeszcze nie jest widoczna w Google.