AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 239 forumowiczów jest online
Obecnie 239 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Złe informacje na naszej stronie

Nowicjusz ✭

Bardzo proszę o uaktualnienie wyników wyszukiwania naszej firmy w wyszukiwarce Google. Po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwę naszej firmy "Apartamenty Towarowa Poznań" (scan1) wyskakuje mapka i pod mapką  nazwa naszej firmy Apartamenty Towarowa Poznań. Klikając na ten link (scan2) przechodzimy do szczegółów na temat naszej firmy. Na dole znajdują się informacje odnośnie możliwości rezerwacji apartamentu poprzez różne strony rezerwacyjne. Jeżeli chodzi o link do strony rezerwacyjnej Booking.com - to wszystko jest ok. Natomiast jeżeli chodzi o linki do stron Hotels.com i HRS.com to po kliknięciu na link rezerwacyjny przechodzimy do strony naszej konkurencji i tam możemy zarezerwować (scan 3 i 4). W przypadku strony Hotels.com zostajemy przekierowani do rezerwacji Super-Apartamenty, natomiast klikając na link HRS.com zostajemy przekierowani na stronę Poznań Apartments Towarowa. W  jednym jak i w drugim przypadku to nie jest nasza firma.

Bardzo proszę o usunięcie linków Hotels.com oraz HRS.com z opisu naszej firmy i pozostawienie tylko Booking.com. Nasza firma nigdy nie udostpniała apartamentów do sprzedaży na  stronach ( Hotels.com, HRS.com) więc nie wiem dlaczego jesteśmy umieszczani w wyszukiwarce. Bardzo proszę o szybką reakcję ponieważ te fałszywe wyniki wyszukiwania rzutują na mojej pozycji w portalu Booking.com. Booking zarzuca mojej firmie, że reklamuję się na innych portalach rezerwacyjnych - co wynika z wyszukiwarki Google - a co nie jest prawdą. 

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.scan1.JPGscan1scan2.JPGscan2scan3.JPGscan3scan4.JPGscan4

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Złe informacje na naszej stronie

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Problem mogą rozwiązać tylko te serwisy rezerwacyjne. Kontaktuj się z nimi.

Pozdrawiam,

Jacek