Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyswietlanie firmy

Nowicjusz ✭

Dzień dobry jest problem mianowicie wyszukiwania mojej firmy Michał Mach MACH-TRANS w googlach. wchodzac na smardfona i przegladajac w googlach miejsce lokalizacji mojej firmy nie ma zadnego punktu z firma dopiero musze w wyszukiwarce wpisac nazwe firmy i dopiero sie wyswietla bardzo prosze o zweryfikowanie tego bledu. pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wyswietlanie firmy

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To nie jest błąd. Poszukaj na naszym forum, było sporo napisane na ten temat.

Przeczytaj najpierw ten artykuł na forum map: https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

Pozdrawiam,

Jacek

Wyswietlanie firmy

Profesjonalista ✭ ✭

W wypadku pana firmy dobrze byłoby zainwestować w stronę www - jej obecność w internecie zależy od widoczności w mapach Google, z tego co widzę jej nie ma w wizytówce. 

Jeśli nie potrafi Pan stworzyć sam strony www i jej zoptymalizować to może pan zatrudnić specjalistę który zrobi to za pana, na forum może Pan również znaleźć artykuły o usłudze.

Odpowiadając na pana pytanie dlaczego jest tak a nie inaczej:

- brak strony www

- mało zdjęć

- mało opinii

- niski poziom obecności w internecie.

Zapraszam pana na internetowe rewolucje, tam Pan wielu ciekawych rzeczy się dowie.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyswietlanie firmy

Student ✭ ✭ ✭

Rafał YODA przez Ciebie przemawia: "Zapraszam pana na internetowe rewolucje, tam Pan wielu ciekawych rzeczy się dowie."

Niech moc będzie z Wami i z Waszymi stronami. 

Panie Michale strona to podstawa. Dzięki niej Google ocenia Pana bytność w internecie. Wizytówka to pewien dodatek, rozszerzenie Pana obecności w internecie. Warto zadbać o posiadanie strony, jej optymalziację i pozycjonowanie. Następnie zgodne z wytycznymi uzupełnienie wizytówki i bardzo możliwe, że Pana problem zostanie rozwiązany.

Wyswietlanie firmy

Profesjonalista ✭ ✭

@Dominik Myślak

Bo co można powiedzieć, za wyjątkiem Niech moc będzie z wami Emotikon: Język.

Wiesz jak jest. Mniejsi klienci z jednej strony chcą żeby to wszystko ładnie wyglądało i działało, z drugiej strony zaś nie chcą inwestować. Dlatego im polecam IR, bo o tyle co dogłębnie to nie wyjaśni specyfiki marketingu internetowego, o tyle przybliży terminologię i wyjaśni jak to działa i przybliża do mojego myślenia w kategoriach "inwestycja" a nie wydatek :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz