AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 222 forumowiczów jest online
Obecnie 222 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wizytówka uzupełniona w 80%???

Nowicjusz ✭

Witam,

Założyłem wizytówkę na mapkach i mam informację, że profil jest wypełniony w 80% i powinienem dodać "opis". Problem jednak polega na tym, że nie ma tam takiego pola jak "opis". Ta wizytówka dotyczy kwater gościnnych. Mam też konta z innej dziedziny i tam nie było problemu ( jest w nich pole "opis" ). Co zrobić w takim przypadku?

Pozdrawiam

Marcin

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik N
czerwiec

Najlepszy Współtwórca

Obiekty noclegowe mają za to dużo atrybutów. Więc coś za coś. Tymi procentamibym się nie przejmował. Dodaj koniecznie sporo dobrych zdjęć. Pomyśl też o wirtualnym spacerze - to mocno działa na klientów.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Na karcie Informacje przewiń na dół - nie masz tam "Dodaj opis firmy"?

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Wizytówka uzupełniona w 80%???

Nowicjusz ✭

Witam,

Właśnie na tym profilu nie mam. Może to jakaś specyfika noclegów bo widziałem, że inni z branży też mają problem a przez to mam profil wypełniony w 80%.

noclegi.png

Pozdrawiam
Marcin

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik N
czerwiec

Najlepszy Współtwórca

Obiekty noclegowe mają za to dużo atrybutów. Więc coś za coś. Tymi procentamibym się nie przejmował. Dodaj koniecznie sporo dobrych zdjęć. Pomyśl też o wirtualnym spacerze - to mocno działa na klientów.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witaj,

Dzięki. Tak zrobię. Zastanawiam się tylko czy właśnie przez to nie pojawia się moja firma jako kropka na mapce?

Pozdrawiam

Marcin