Obecnie 294 forumowiczów jest online
Obecnie 294 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wizytówka google moja firma

Nowicjusz ✭

Czy mozna sprawdzić kto i kiedy usunął wizytówkę z google my business ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Wizytówka google moja firma

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Nie widzisz swojej wizytówki w swoim panelu Google Moja Firma? A jest widoczna, do znalezienia na mapach?

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
problem w tym ze w firmie jest straszny burdel. Jak ja dolaczylam to wizytowka byla juz zrobiona , ale nikt nie wie kto ja zrobil i z jakiego maila. Teraz jej nie widze wiec nie wiem czy ten co zrobil a juz np. nie pracuje jej nie usunał. Czy mozna dojsc z jakiego maila byla zalozona ?

pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
To może tak - podaj proszę nazwę i adres firmy. Sprawdzę czy jest na Mapach. Jeśli jest - można przejąć zarządzanie nią. Jeśli nie ma - to trzeba dodać firmę od nowa.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭
w mapach ja widze (z dwoma adresami..) charter.edu.pl Pilsudskiego jest dobry. Przejac mozna przez weryfikacje przez poczte tak ?

Student ✭ ✭ ✭

Kliknij tak jak na screenie "Zgłoś prawo do tej firmy" a następnie przejdź krok po kroku by otrzymać kartkę z kodem

Tutaj masz film instruktażowy jak przejść krok po kroku

https://www.youtube.com/watch?v=dlGPodN-n8Y

Charter.edu.pl Piotr Kowalski i wspólnicy sp. j. – Mapy Google.png

Magdalena G napisali:
w mapach ja widze (z dwoma adresami..) charter.edu.pl Pilsudskiego jest dobry. Przejac mozna przez weryfikacje przez poczte tak ?

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Najlepszy Współtwórca

Witajcie,
Akurat wpis Charter.edu.pl Piotr Kowalski i wspólnicy sp. j. powinien być z map usunięty bo jest duplikatem NIEZWERYFIKOWANYM.
Zgłosiłem ten wpis do zamknięcia. Możecie przejąć zarządzanie drugim, zweryfikowanym wpisem: charter.pl Piotr Kowalski postępując zgodnie z wytycznymi z artykułu Ktoś inny zweryfikował moją firmę Nie ma znaczenia kto i kiedy ten wpis zweryfikował. Jeśli nie jesteście w stanie się z tą osobą skontaktować to po przejściu całej procedury opisanej w dziale Nie można skontaktować się z obecnym właścicielem wizytówki postępujcie zgodnie z instrukcjami, które przyjdą mailem.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭
Dzieki Jacek.
Charter.pl i charter.edu.pl to 2 rozne firmy. Jedna od rejsow druga od szkolen, ja jestem w tej 2 (edu)i z pierwsza raczej nie chce miec nic wspolnego, czy majac tak zblizone domeny i te same adresy mozemy miec 2 rozne wizytowki ?

Student ✭ ✭ ✭

Jeśli to są dwie różne firmy a nie dwie różne

Magdalena G napisali:
Dzieki Jacek.
Charter.pl i charter.edu.pl to 2 rozne firmy. Jedna od rejsow druga od szkolen, ja jestem w tej 2 (edu)i z pierwsza raczej nie chce miec nic wspolnego, czy majac tak zblizone domeny i te same adresy mozemy miec 2 rozne wizytowki ?

usługi tej samej firmy to tak.

Student ✭ ✭ ✭

Jeśli to są dwie różne firmy a nie dwie różne usługi tej samej firmy to tak.

Magdalena G napisali:
Dzieki Jacek.