AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 247 forumowiczów jest online
Obecnie 247 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Widoczność mojej firmy w mapa google

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, Od jakiegoś czasu wprowadziłem moją firmę (Restauracje) do Google. Wydaję mi się że wszystko dobrze zrobiłem, list z kodem otrzymałem i go wpisałem. Pierwsze recenzję otrzymałem ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz, chciałem wyszukać moją restauracje w taki sposób jaki mogą szukać mnie potencjalni klienci. Wpisałem restauracje w Brodnicy, lecz nie wyświetliła mi się ona ani w tabeli z restauracjami ani na mapie Google, dopiero po powiększeniu mapy ukazuję się moja restauracja. Chciałbym was prosić o pomoc, aby moja restauracja ukazała się w tabeli i z dalekiego widoku na mapie jak inne restauracje.    Moja restauracja nazywa się "Restauracja Drukarnia''  lokalizacja Brodnica.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał K
lutego 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Proszę Pana, Google zasysa dane z witryny, a bardzo źle działa strona prowadząca do Facebook, jeżeli posiadałby Pan swoją własną stronę internetową na której znajdywałyby się te frazy, wówczas zyskałby Pan na te frazy przewagę, być może warto pomyśleć o inwestycji dobrze zbudowanej strony www.

Porady:

Nie duplikować zdjęć z facebook na stronę, Nie duplikować treści, publikować jakieś wpisy na Google+, klienci też są inni niż kiedyś, tak szczerze to pod względem widoczności w internecie jest kiepsko.

To niestety tak nie działa że my mamy na to wpływ.

Tzn. Możemy mieć, z tego żyjemy w końcu, ale to czas pracy i za Pana tego nikt za darmo nie zrobi (nie żeby Pan tego oczekiwał, ale w kontekście wypowiedzi dziwnie to zabrzmiało jakbyśmy mieli magiczną różdżką machnąć), my możemy Panu powiedzieć co zrobić pod względem usługi itd.

Polecam Internetowe Rewolucje, tam jest dużo z zakresu marketingu cyfrowego, jest też mnóstwo osób i firm które mogą Panu w tym pomóc.

Nie mniej jednak

- uzupełnienie profilu w opisy i zdjęcia, zdjęcia opisane

- pozytywne opinie na forach i portalach, linki do strony www.

- występowanie danych teleadresowych w Google i katalogach branżowych

- wpisy o firmie w katalogach stron i forach

- wybór kategorii "Restauracja" przy dodawaniu wizytówki

- prowadzenie bloga

- działalność w social media.

To wszystko wpływa na widoczność, 

Tak naprawdę to można zrobić wszystko, pytanie tylko ile to będzie kosztować czasu, energii lub pieniędzy (bo czy to adwords, czy specjalista czy strona to też wydatki).

Więc życzę powodzenia w edukacji :-)!

Na forum znajdzie Pan również artykuły na ten temat.

Jednak na początek o usłudze polecam 

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Filmy/Nie-moge-znalezc-mojej-firmy-w-Google/ba-p/27550

To myślę że bardzo Panu uprości temat obecności i opowia o usłudze.

Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał K
lutego 2017

Profesjonalista ✭ ✭

Proszę Pana, Google zasysa dane z witryny, a bardzo źle działa strona prowadząca do Facebook, jeżeli posiadałby Pan swoją własną stronę internetową na której znajdywałyby się te frazy, wówczas zyskałby Pan na te frazy przewagę, być może warto pomyśleć o inwestycji dobrze zbudowanej strony www.

Porady:

Nie duplikować zdjęć z facebook na stronę, Nie duplikować treści, publikować jakieś wpisy na Google+, klienci też są inni niż kiedyś, tak szczerze to pod względem widoczności w internecie jest kiepsko.

To niestety tak nie działa że my mamy na to wpływ.

Tzn. Możemy mieć, z tego żyjemy w końcu, ale to czas pracy i za Pana tego nikt za darmo nie zrobi (nie żeby Pan tego oczekiwał, ale w kontekście wypowiedzi dziwnie to zabrzmiało jakbyśmy mieli magiczną różdżką machnąć), my możemy Panu powiedzieć co zrobić pod względem usługi itd.

Polecam Internetowe Rewolucje, tam jest dużo z zakresu marketingu cyfrowego, jest też mnóstwo osób i firm które mogą Panu w tym pomóc.

Nie mniej jednak

- uzupełnienie profilu w opisy i zdjęcia, zdjęcia opisane

- pozytywne opinie na forach i portalach, linki do strony www.

- występowanie danych teleadresowych w Google i katalogach branżowych

- wpisy o firmie w katalogach stron i forach

- wybór kategorii "Restauracja" przy dodawaniu wizytówki

- prowadzenie bloga

- działalność w social media.

To wszystko wpływa na widoczność, 

Tak naprawdę to można zrobić wszystko, pytanie tylko ile to będzie kosztować czasu, energii lub pieniędzy (bo czy to adwords, czy specjalista czy strona to też wydatki).

Więc życzę powodzenia w edukacji :-)!

Na forum znajdzie Pan również artykuły na ten temat.

Jednak na początek o usłudze polecam 

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Filmy/Nie-moge-znalezc-mojej-firmy-w-Google/ba-p/27550

To myślę że bardzo Panu uprości temat obecności i opowia o usłudze.

Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Warto zacząć pozycjonować stronę www jak i strony społecznościowe poprzez dodawanie linków do strony www jak i do stron społecznościowych jak google+ facebook itd w dobrych katalogach.

Nowicjusz ✭

Dziękuję bardzo za wskazówki, na pewno się do nich odniosę.

Student ✭ ✭ ✭

Bardzo ważne by lokalizacje podane w mediach społecznościowy było identyczne ale miały różną treść ale powiązaną temetycznie.

Profesjonalista ✭ ✭

Dobre katalogi, dobre relacje, ale najpierw strona www, to podstawa.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz