Obecnie 272 forumowiczów jest online
Obecnie 272 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

WWidoczność w google

Nowicjusz ✭

Witam 

Mój sklep z zabawkami jest w google moja firma.

Co mam zrobić aby byl widoczny gdy ktoś w google chrom wybije np. zabawki wroclaw?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

WWidoczność w google

Najlepszy Współtwórca

Poszukaj tutaj na forum. Temat wielokrotnie "wałkowany".

Pozdrawiam,

Jacek

WWidoczność w google

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Generalnie nie da się ustawić tak wizytówki, żeby wyświetlała się na konkretne słowa kluczowe. Zadbaj o poprawę swojej pozycji w wynikach wyszukiwania stosując się do wytycznych opisanych w tych artykułach:

- https://support.google.com/business/answer/7091?hl=pl

- https://support.google.com/business/answer/6335804?hl=pl

Jak zależy Ci aby być widocznym na konkretne słowa kluczowe to pomyśl o reklamie w AdWords, ten produkt pozwala na ustawianie słów kluczowych tak aby Twoja reklama (nie wizytówka GMF) mogła się wyświetlić na konkretną frazę. 

Pozdrawiam.

Dot.: WWidoczność w google

Nowicjusz ✭

Dzień dobry.

Przepraszam że piszę w innym temacie, ale nie chciałem zakładać nowego podobnego. Nie mogę dodać nowej drogi w mieście ( próbowałem kiedyś w map makerze i również występowały błędy ), teraz próbuję poprzez prześlij opinię (dot drogi) i nadal nic. Mam ogromny problem ponieważ nie dochodzi do mnie żadna poczta a ostatnio nawet chcieli mnie obciążyć za niewłaściwy adres, nie wspominając już o dojeździe służb ratowniczych. Ulica ta istnieje od wielu lat choć od niedawna została zabudowana. Bardzo proszę i pomoc w aktualizacji mapy w zalączeniu dodaje screen z geoportal.lodzkie.pl na mapie kórego droga istnieje.

Z góry dziękuje o pomoc.

wrzosowa2.jpg

WWidoczność w google

Najlepszy Współtwórca

@Lukas

Można to zrobić tylko przez Prześlij opinię z Map Google - tam trzeba zamieścić od razu wszelkie możliwe informacje z linkami do oficjalnych serwisów potwierdzających istnienie tej ulicy. Np. na podstawie tego zrzutu, który tu zamieściłeś to właściwie niczego nie można ustalić, tylko trzeba wykonać detektywistyczną robotę Emotikon: Smutny Jeśłi do 2 miesięcy nic się nie poprawi to Prześłij zgłoszenie ponownie, ale postaraj się je bardziej uwiarygodnić i dokładnie napisać o co Ci chodzi.

Pozdrawiam,

Jacek