Obecnie 278 forumowiczów jest online
Obecnie 278 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Prowadzi do konkurencji po wciśnięciu WYZNACZ TRASĘ :(

Nowicjusz ✭

Dzień dobry, sprawa jest dość nietypowa

po wciśnięciu na wizytówce TRASA czy to na tel czy komp google wyznacza trasę w zupełnie inne miejsce (dokładnie do konkurencji)

sprawdziłem wszystkie możliwe zakładki w MOJA FIRMA aby sprawdzić czy przez pomyłkę nie wpisałem innego adresu; wszędzie jest wpisany jeden poprawny adres WARSZAWA, ul. Postępu 3

mało tego google pokazuje znacznik w dobrym miejscu tam gdzie zaznaczyłem a prowadzi w inne miejsce, dziś miałem taką awanturę z klientem iż żądał zwrotu pieniędzy za poniesiony koszty trasy ponieważ dojechał w miejsce konkurencji gdzie było już zamknięte i musiał jechać do mnie w dobry adres po drugiej stronie Warszawy

poniżej prezentuje jak to wygląda

https://www.google.pl/search?source=hp&q=palety%20warszawa&oq=&gs_l=psy-ab.1.0.35i39k1l6.0.0.0.14390...

znacznik w dobrym miejscu, adres firmy warszawa postępu 3 a kieruje na wolę do firmy konkurencyjnej na jana kazimierza,

proszę o pomoc 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Proszę podaj nazwę i adres swojej firmy taki jak są na wizytówce.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

CenterPAL

Warszawa, ul. Postępu 3, 02-676

Najlepszy Współtwórca

A to nie było tak, że to był Wasz poprzedni adres, albo przejęliście wpis, który tam się znajdował?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

tak, teraz pod tym adresem jest firma o tym samym profilu 

natomiast nasza baza też miała ten sam adres ale to było jakieś 6 lat temu

Najlepszy Współtwórca

i przenieśliście ten wpis na nowy adres... Ok. Już rozumiem.

To trzeba zrobić tak:

0. Otwórz Mapy Google na Komputerze, będąc zalogowanym na konto, którym zarządzasz Google Moja Firma

1. Wyznacz trasę do swojej firmy z jakiegoś punktu w Centrum Warszawy.

2. Kliknij na samym dole, prawej Prześlij opinię

3. Wybierz Inne opinie

4. Zaznacz ten zły kawałek, gdzie nawigacja każe Ci "przejść" te parę kilometrów

5. Opisz dokładnie problem. Napisz, że wskazówki nawigacji źle działają, że prowadzą w inne miejsce, że jesteś właścicielem firmy i zarządzasz wpisem, że nawigacja wprowadza to w błąd Twoich klientów i koniecznie napisz, że bardzo dawno mieliście siedzibę w tym miejscu do którego prowadzi teraz nawigacja, ale przenieśliście się. Krótko, acz treściwie.

6. Prześlij zgłoszenie

Tak do 2-3 miesięcy powinien być efekt. Jeśli nie - trzeba powtórzyć zgłoszenie.

Pozdrawiam,

Jacek