AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 267 forumowiczów jest online
Obecnie 267 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem ze zmianą adresu firmy.

Nowicjusz ✭

Witam, ostatnio zmieniłem lokal i chciałem zaktualizować dane w GMF - i dzieje się coś dziwnego. W czasie edycji danych adresowych, po wpisaniu nowej ulicy, miejscowości i kodu Google prawidłowo przesuwa znacznik na mapie.
Daję "zastosuj" i... przez chwilę w danych widnieje poprawny nowy adres a po kilku sekundach miejscowość SAMA zienia się na starą lokalizację! Co ciekawe - tylko miejscowość - kod i ulica pozostają prawidłowe więc w adresie mam totalne zamieszanie. Znacznik na mapie też pozostaje w nowym, prawidłowym miejscu. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem ze zmianą adresu firmy.

Najlepszy Współtwórca
Witaj Tomek,
W przypadku zmiany miejscowości zalecane jest raczej zamknięcie wpisu w jednym miejscu i otworzenie nowego w nowym.
Potem opinie mogą nie zgadzać się z Twoją lokalizacją. Więc albo tak to zrób albo proponuję ci skontaktować się z pomocą Google Moja Firma.
Kliknij na Skontaktuj się z nami w prawym, górnym rogu: https://support.google.com/business/?hl=pl#topic=4539639
(Informacje o firmie i zmiany -> Nieprawidłowe informacj o mojej firmie)
Najlepiej zrób to w godzinach roboczych w dzień roboczy i poproś o telefon w ciągu kilku chwil powinien do Ciebie zadzwonić konsultant z Google z którym ustalisz co należy zrobić w takiej sytuacji.

Pozdrawiam,
Jacek