Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem ze StreetView na wizytówce.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam, jak w załączonym screenie, administruję stroną firmową. Chciałbym usunąć z wyników wyszukiwania widok SV tak, aby widoczne było tylko zdjęcie firmy i mapa. SV jest na ten moment mocno nieaktualne.

Zrzut ekranu 2016-07-18 o 09.46.06.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem ze StreetView na wizytówce.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Po podaniu adresu firmy Google automatycznie daje pogląd ze Street View. Nie spotkałem się ze sposobem na to, żeby to usunąć.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Widziałem u konkurencji, ta sama sytuacja a jednak SV nie mają. nb.png

Najlepszy Współtwórca
Witaj Bartosz,
Możesz spróbować napisać przez Prześlij opinię (pod Panelem Wiedzy - widać nawet na Twoim zrzucie), będąc zalogowanym na konto właściciela wizytówki. Nikła szansa, że to coś da ale możesz spróbować. Konkurencja może nie mieć podglądu SV bo najprawdopodobniej nie ma blisko niej zrobionego Street View. Jeśli zgłoszenie nic nie da proponuję zamówić wizytę Rekomendowanego fotografa Street View, żeby Ci zrobił spacer po firmie z widokiem przed budynkiem - wtedy zwykle stary widok Street View zamieniany jest na ten ze spaceru (ale nie daję 100℅ gwarancji, że tak będzie). Wizytówki ze spacerami są zwykle chętniej klikane więc na tym zyskasz.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Otóż konkurencja ma SV zrobione nawet bliżej niż my. I tu jest problem, bo większość miała podobną sytuację, w 2012 jak SV było robione większość to były pola. Ale sugestia z własnym SV jest ciekawa, zrobię i zobaczę czy się uda.