Obecnie 163 forumowiczów jest online
Obecnie 163 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pozycjonowanie strony

Nowicjusz ✭

Witam. Ile kosztuje miesieczny abonament na wypozycjonowanie strony lub fb na 1 stronę. Jak to wyglada technicznie 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
Highlighted

Pozycjonowanie strony

Najlepszy Współtwórca

Witaj Anno,

Na tym forum zajmujemy się reklamą AdWords, Wizytówkami Google i Google Analytics. To pytanie powinnaś zadać na forum https://productforums.google.com/forum/?hl=pl#!forum/webmaster-pl

Dominik Myślak

Pozycjonowanie strony

Nowicjusz ✭

Dominik, uważam, żę Twoja odpowiedź jest myląca. Na forum Webmasters rozmawiamy o widoczności strony w naturalnych wynikach wyszukiwania i narzędziu wspierającym Search Console. Forum nie jest o pozycjonowaniu, a o SEO. Dla mnie pozycjonowanie jest procesem nienaturalnego wpływania na pozycję strony, a nienaturalne wpływanie na pozycję jest niemile widziane przez Google (vide wskazówki dla webmasterów). Robienie SEO dla strony jest procesem długotrwałym (zajmującym zwykle długie miesiące, a nawet lata).

A wracając do pytania: być może chodzi właśnie o reklamę AdWords lub Adwords Express - bo to jedno z najszybszych opcji pojawienia się na początku wyników wyszukiwania (ale w formie reklamy). I chyba także nie można napisać konkretnej kwoty kosztów, bo to zależy od szeregu czynników.

Pozycjonowanie strony

Najlepszy Współtwórca

Cześć Bromar,

Dzięki, że do nas zawitałeś. Jak widzisz chciałem w pewien sposób doprecyzować od autorki posta. Niestety nie kontynuowała pytań tutaj, więc chyba jednak w dobre miejsce ją skierowałem Emotikon: Mrugający 

pozdrawiam

Dominik Myślak