Obecnie 286 forumowiczów jest online
Obecnie 286 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Moja wizytówka firmy w wynikach wyszukiwania

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Jesteśmy ośrodkiem wypoczynkowym z kilkuletnią już historią. Wiele osób zna nas po nazwie Złota plaża. Problem polega na tym, że jak w wyszukiwarkę wpiszę się nazwę złota plaża to nasza strona internetowa pod adresem zlotaplaza.com.pl wyskakuje na pierwszym miejscu w wynikach ale po prawej stronie pojawia się wizytówka innej firmy, która nawet nie jest zweryfikowana przez właściciela. Ma taką samą nazwę i nasi klienci mylą się, nawet mamy potwierdzone informacje, że opinie które miały trafić na naszą wizytówkę trafiły na tą która wyświetla się po samej nazwie, a nie jest z nami związana. Jeśli nasza strona pojawia się po nazwie na pierwszym miejscu to wydaje nam się, że i wizytówka powinna być również nasza obok wyników wyszukiwania. Był przez moment problem z naszą wizytówką w mapie bo istniał duplikat ale to zostało już uporządkowane. 

Jeśli jest jakas możliwość na poprawienie tego wyświetlania to prosimy o podpowiedź.

Pozdrawiamy i zapraszamy do nas na wakacje,

Zespół Złota Plaża 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Moja wizytówka firmy w wynikach wyszukiwania

Najlepszy Współtwórca

@Złota P

Ciężko cokolwiek stwierdzić, bo wyniki wyszukiwania są zindywidualizowane i zależą od mnóstwa czynników.

Właśnie szukam na wszelkie sposoby i w bocznym panelu Grafu Wiedzy nic mi się nie wyświetla na wyszukiwanie Twojej firmy.

Może po uporządkowaniu w końcu jest jakiś porządek. Bazy Google zwykle nie aktualizują się od razu.

Pozdrawiam,

Jacek