Obecnie 157 forumowiczów jest online
Obecnie 157 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Firma nie widoczna podczas przeglądania map google

Nowicjusz ✭

Witam. Kilka miesięcy temu założyłem wizytówkę firmy, niestety znacznik na mapie nie wyświetla się podczas przeglądania mapy.

Jest on widoczny tylko w tedy gdy wpiszę nazwę firmy. Czy moja wizytówka narusza którąś z zasad, że nie jest wyświetlana?

Dlaczego wizytówki innych firm są wyswietlane a moja nie? W okolicy nie ma konkurenycjnych firm w mojej branży.  Proszę o pomoc 

moja wizytówka

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Przemysław T
marca 2017

Najlepszy Współtwórca

@Przemysław T

Twoja wizytówka jest do wyszukania na Mapach. Przeczytaj tego posta z forum Map:

Dlaczego nie widać znacznika mojej firmy od razu po otwarciu mapy? 

Dodaj zdjęcia inne niż logo do wizytówki. Popracuj koniecznie nad stroną internetową (strona jest w przygotowaniu), załóż sobie Facebooka, wyślij jakieś posty na Facebooku, cześć z nich niech będzie linkowała do strony internetowej. To wszystko są sygnały dla Google, które wpływają na ogólną pozycję w wyszukiwaniu, ale także w wyszukiwaniu na Mapach. Długa droga przed Tobą.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Profesjonalista ✭ ✭

Sugeruj się statystykami a nie tym że Ty jej nie widzisz, sprawdź w trybie incognito albo od kogoś z telefonu.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Przemysław T
marca 2017

Najlepszy Współtwórca

@Przemysław T

Twoja wizytówka jest do wyszukania na Mapach. Przeczytaj tego posta z forum Map:

Dlaczego nie widać znacznika mojej firmy od razu po otwarciu mapy? 

Dodaj zdjęcia inne niż logo do wizytówki. Popracuj koniecznie nad stroną internetową (strona jest w przygotowaniu), załóż sobie Facebooka, wyślij jakieś posty na Facebooku, cześć z nich niech będzie linkowała do strony internetowej. To wszystko są sygnały dla Google, które wpływają na ogólną pozycję w wyszukiwaniu, ale także w wyszukiwaniu na Mapach. Długa droga przed Tobą.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭ ✭ ✭

@Przemysław T Widziałem że projektujesz stronę www ta strona powinna być przyjazna urządzeniom mobilnym i ze strony powinien być odnośnik map i do aktywnego profilu google moja firma

Profesjonalista ✭ ✭

Tak? @Jacek Żak F czy to konieczne napewno?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Student ✭ ✭ ✭

Tak to jest konieczne @RafalDziurowicz bo strona i profil będzie bardzo daleko na urządzeniach mobilnych wiem to z praktyki.

Najlepszy Współtwórca

Osadzenie mapy z "pinem" swojej wizytówki na stronie www - podstawa. Bardzo ważny czynnik wpływający na ranking na Mapach. Trzeba tylko tak osadzić iframe by się dostosowywał do szerokości, a nie wystawał poza ekran na urządzeniu mobilnym.

Pozdrawiam,

Jacek