Obecnie 215 forumowiczów jest online
Obecnie 215 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Edycja informacji o firmie

Nowicjusz ✭

Witam. Zarządzam firmą Pienińskie Zacisze ul. Ojca Leona 10, 34-450 Krośnica. Firma moja jest zweryfikowana.

Mam problem z edycją informacji tekstowych o firmie. Chodzi dokładnie o przycisk 

Aktualizacje
Utwórz pierwszy wpis
Daj klientom więcej powodów, by znów odwiedzili Twoją stronę, publikując aktualności, wydarzenia i oferty. Wpis pojawi się w wyszukiwarce Google, Mapach Google i na Twojej stronie.
 Klikając na utwórz wpis przerzuca mnie na początek strony i nie ma tam żadnej edycji, nie mogę dokonać tego pierwszego wpisu który tu mi proponujecie. 
Niżej pod tą formatką jest krótka informacja ją mogę edytować, dopisywać, kasować.
Proszę o pomoc jak aktywować i edytować to ww pole "Utwórz pierwszy wpis"
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jozef K
‎22-03-2018 09:35

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Kolejno:

Wyczyść pliki tymczasowe i pliki cookies.

Wyłącz wszelkie dodatki, adblockery itd.

Zaloguj się w trybie incognito do konta.

Spróbuj w innej przeglądarce.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jozef K
‎22-03-2018 09:35

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Kolejno:

Wyczyść pliki tymczasowe i pliki cookies.

Wyłącz wszelkie dodatki, adblockery itd.

Zaloguj się w trybie incognito do konta.

Spróbuj w innej przeglądarce.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witaj.

Zrobiłem wszystko krok po kroku. Nawet na koniec spróbowałem w innej przeglądarce. Wszystko idzie tak samo do momentu jak wcisnę przycisk "Utwórz wpis" - za każdym razem wyrzuca na początek strony i nie mogę tego edytować no i nic nowego napisać na stronie. Mogę tylko edytować godziny otwarcia i takie tam i dodawać zdjęcia. Co do zdjęć to też widzę problem bo mogę je podzielić na pokoje, obiekt na zewnątrz, wewnątrz itd a klienci patrząc na stronę nie mają takiej możliwości. Wszystkie zdjęcia są pomieszane bez ładu i składu. Możesz mi pomóc?

Najlepszy Współtwórca

Nie zwróciłem uwagi na kategorię Twojego obiektu.

Zgodnie z:

https://support.google.com/business/answer/7342169?hl=pl

Wpisy nie są obecnie dostępne dla firm, które świadczą usługi zakwaterowania (np. hoteli).

Proponuję też zmienić kategorię na Noclegi. Bardziej w Polsce popularnej i pojemniejszej. (Wpisów też nie będzie miżna publikować). Adres jest.dziwnie zapisany na Mapach. Przesłałem poprawkę. Użytkownicy Map nie mają takiej segragacji zdjęć. Tak po prostu jest, że to jest ułatwoenie tylko dla właścicieli ba dzień dzisiejszy. Może Google kiedyś ten podział zdjęć wykorzysta.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dzięki. 

Znalazłem "noclegi pod dachem". Kto nadaje nazwy tych kategorii. Tak jakby mogły być noclegi nie pod dachem. Śmieszna nazwa kategorii.

Same "noclegi" nie ma. Dziewne że jest tak ograniczona dostępna lista kategorii obiektu. Co do adresu to na mapach wygląda ok.