AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ciężkie miejsce firmy na mapach google.

Nowicjusz ✭

Witam, mam mały problem ze swoją firmą. Mam ją dodaną do google moja firma ale miejsce w którym jest umieszczony lokal to targowisko. Metalowe kontenery. Gdzie nie dociera sygnał GPS. Przez co posiadam niepełne statystyki o ruchu w danym miejscu. Czy da się to jakoś naprawić. I Jak sprawić żeby moja firma była wyświetlana na mapach google bez jej wyszukiwania ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

1. Jedyne co mi przychodzi do głowy to założenie sobie sieci wi-fi w środku budki, najlepiej nazwa sieci tożsama z nazwą firmy. Potem trzeba przez kilka - kilkanaście tygodni oś czasu "uczyć", że jesteś w tym miejscu i może, jeśli trochę klientów też zacznie to potwierdzać to się powinno udać.  Jeśli to otwarty stragan to nie ma sensu tego robić.

2. To nie jest takie proste:

https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Ciężkie miejsce firmy na mapach google.

Nowicjusz ✭

Stragan zamknięty.Kontener  z drzwiami.  Czasem problem z zasięgiem sieci. A może utworzyć otwartą sieć z nazwą firmy . Bo wiele telefonów ma włączoną funkcje, żeby łączyć się z wifi jeśli jest taka możliwość? Ewentualnie jest możliwość zgłosić do google, plan miejsca ? bo na ten moment to na mapach wygląda to jako wielki prostokąt a w tym prostokącie tak na prawdę jest kilkadziesiąt stoisk 

Najlepszy Współtwórca

Sieć nie musi być otwarta. Wystarczy, że się zgłasza nazwą.

Plany miejsc w Polsce nie są możliwe do przesłania na dzisiaj.

Pozdrawiam,

Jacek