Obecnie 105 forumowiczów jest online
Obecnie 105 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak odpowiedniej kategorii

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie. Zarejestrowałam firmę: Brygada tapeciarska (80-246 Gdańsk, ul Pniewskiego 7). Jak sama nazwa wskazuje firma zajmuje się tapetowaniem i tu pojawił się problem ponieważ nie ma takiej kategorii do wyboru a "własnej" wpisać nie można. Jest jedynie "sklep z tapetami" a wiadomo nie o to chodzi. Problem jest nieco bardziej złożony ponieważ po wpisaniu w Google "tapetowanie gdańsk". "tapeciarze gdańsk" nie wyświetla się w ogóle lista firm (pierwsze wyniki to reklamy serwisów). Trzeba dopisać słowo "usługa" czyli "tapetowanie usługa gdańsk" by otrzymać wyniki (Brygady Tapeciarskiej mimo, że jest zweryfikowana w nich nie ma- ale tak pisałam wyżej pewnie dla tego, że nie ma dodanej kategorii ponieważ takowej nie ma na liście). Jest to troszkę dziwne bo w j.polskiem słowo "tapetowanie" samo w sobie oznacza czynność/usługę. Poprosiłam 7 znajomych żeby poszukali tapeciarza w Googlach- każdy wpisywał "tapetowanie" i "tapeciarze" nikt nie wpadł na to żeby dopisać "usługa" (z resztą nie dziwię bo to tak samo "mokra woda" ) przez co Google okazał się nieprzydatny- nikomu nie wyświetlił listy firm. Miałbym dwie prośby: 1. Jaką kategorię mam wybrać, żeby firma była widoczna pod "tapetowanie usługa gdańsk" ? 2. Czy dałoby się coś zrobić z tym zbędnym słowem "usługa", które utrudnia znalezienie jakiejkolwiek firmy tapetującej?

Brak odpowiedniej kategorii

Nowicjusz ✭

Haslo ze słowem "tapetawanie usługa" oraz "tapetowanie usułgi" juz nie dziala  (połowa sukcesu) ale nie dziala rowniez dalej proste "tapetowanie" ani "tapetowanie firmy" chyba jedyne co w ogole dziala chcac wyszukac firmy tapetujace to " tapetowanie firma gdansk" -> wiem, ze istnieje reklama adwords ale, zeby az tak?! ..Nie rozumiem tez braku odpowiedzi tyle czasu- moze opowiem tu cos: kiedys mialam problem z brakiem kategorii prowadzonej dzialalnosci (ten sam co aktulnie). W liscie weryfikacyjnym z Googla dostalam nr infolinii w razie pytan. Dluugo probowalam sie dodzwonic, nie poszlo ale oddzwonila do mnie po jakims czasie przemila Pani mowiac, ze rozumie doskonale moj problem i juz pisze zgloszenie. Jednoczesnie powiedziala, ze nie maja wiecej tego typu zgloszen wiec blad zostanie naprawiony dopiero wraz z kolejna aktualizacja na cala Polske. Po ok 1,5 miesiacu wszystko smigalo i dziala do teraz. No i wlasnie wrocmy do tego teraz- ponownie mam ten sam problem z inna firma, nie ma infolinii, loguje sie na forum widze, ze dziesiatki (jak nie setki nie ogladalam wszystkiego) ludzi maja ten sam problem - brak pasujacej kategorii do ich dzialanosci i wlasciwie nic sie nie dzieje- nie ma to nie ma??