AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędne zdjęcia z lokalizacji naszej firmy.

Nie dotyczy

Witamy.

Kompromitujecie się od kilku lat.

Mimo zgłoszeń od nas pokazujecie Państwo lokalizację zdjęciową naszej firmy na prywatnym adresie właściciela posesji oddalonej od nas ok. 150m.

I my i ten Gość przeklina Google za wycieczki nachodzących go ludzi szukających właściwej lokalizacji naszego Sklepu.

Ale to Państwa nie obchodzi ponieważ jesteście wielcy a przy tym nie robiący nic aby poprawić swoje błędy.

GawrychZG.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Nie mam wiedzy tak obszernej jak Najlepszy Współtwórca na forum Google Moja Firma, na którym zadałeś pytanie, ale odpowiedź na Twoje znalazłem w 2 minutki.

https://support.google.com/business/answer/160464?hl=pl

Wystarczy, że zmienisz położenie znacznika i wszystko powinno być już ok.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Dzięki @Dominik Myślak O to chodzi Emotikon: Szczęśliwy

a pierwotnego autora postu proszę, gdyby miał z tym problemy, o podanie linków do błędnie oznaczonego wpisu firmy i linka do miejsce w którym być powinna. Postaram się pomóc.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam

Mam podobny problem ale jeśli chodzi o Street View, jako siedziba pokazany jest dom prywatny. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem opis z linku Pana Dominika że samego Street View nie da się umieścić w innym miejscu? Znacznik adresu mam w prawidłowym miejscu i chciałbym żeby Street View pokazywało ten sam punkt.

Najlepszy Współtwórca

@Energomedia E

Jest szansa, że za parę tygodni to się zmieni.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuje, pozdrawiam