Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędne zdjęcia z lokalizacji naszej firmy.

N/A
# 1
N/A

Witamy.

Kompromitujecie się od kilku lat.

Mimo zgłoszeń od nas pokazujecie Państwo lokalizację zdjęciową naszej firmy na prywatnym adresie właściciela posesji oddalonej od nas ok. 150m.

I my i ten Gość przeklina Google za wycieczki nachodzących go ludzi szukających właściwej lokalizacji naszego Sklepu.

Ale to Państwa nie obchodzi ponieważ jesteście wielcy a przy tym nie robiący nic aby poprawić swoje błędy.

GawrychZG.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witam,

Nie mam wiedzy tak obszernej jak Najlepszy Współtwórca na forum Google Moja Firma, na którym zadałeś pytanie, ale odpowiedź na Twoje znalazłem w 2 minutki.

https://support.google.com/business/answer/160464?hl=pl

Wystarczy, że zmienisz położenie znacznika i wszystko powinno być już ok.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Dzięki @Dominik Myślak O to chodzi Emotikon: Szczęśliwy

a pierwotnego autora postu proszę, gdyby miał z tym problemy, o podanie linków do błędnie oznaczonego wpisu firmy i linka do miejsce w którym być powinna. Postaram się pomóc.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam

Mam podobny problem ale jeśli chodzi o Street View, jako siedziba pokazany jest dom prywatny. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem opis z linku Pana Dominika że samego Street View nie da się umieścić w innym miejscu? Znacznik adresu mam w prawidłowym miejscu i chciałbym żeby Street View pokazywało ten sam punkt.

Najlepszy Współtwórca

@Energomedia E

Jest szansa, że za parę tygodni to się zmieni.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuje, pozdrawiam