AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 107 forumowiczów jest online
Obecnie 107 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędna lokalizacja w Google Maps

Nowicjusz ✭

Witam, mam od dłuższego czasu problem z lokalizacją w google maps. Korzystają z niej wszyscy klienci, kurierzy itd. w związku z czym cały czas mam telefony z pytaniami o dokładny adres. Lokalizacja właściwa to Danusi 2 w Warszawie (03-259), google maps pokazuje pod tym adresem numer 2B (który jest na innej, prywatnej ulicy). Adres Danusi 2, Warszawa jest adresem u zbiegu ulic Danusi/Białołęcka, zaraz za numerem 4, a nie jak wskazuje mapa po drugiej stronie skrzyżowania. Niestety nie jestem w stanie tego sam zmienić, a tworząc wizytówkę firmy de facto kieruję na nieprawidłowy adres. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Danusi 2 Google Maps

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj.

Możesz sgtworzyć wizytówkę z prawidłowym adresem i w prawidłowym miejscu - pro prostu przesuń pinezkę bez zmiany adresu.

To powinno z czasem nauczyć Google położenia prawidłowego adresu, a jak Cię będą szukać po nazwie to i tak trafią na pinezkę w dobrym miejscu, a nie adres.

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Błędna lokalizacja w Google Maps

Nowicjusz ✭

Dot.: Błędna lokalizacja w Google Maps

Nowicjusz ✭

Bardzo proszę o poprawienie mojego błędnego adresu na mapach. Na mapach mam adres Popowice 67, a powinno być Myślec 87. Mam ogród udostępniony zwiedzającym i nawigacja kieruje wszystkich pod las na puste pole według adresu Myślec 87. Dziękuję

Najlepszy Współtwórca

Witaj Wioletta

Popraw sama adres w panelu Google Moja Firma.

Pozdrawiam,

Jacek