Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

BRAK WIZYTÓWKI FIRMY W LIŚCIE FIRM PO WPISANIU SŁOWA KLUCZA

Nowicjusz ✭

Witam,

mam wizytówkę firmy  o danych poniżej 

moja wizytowka w google maps.png

Po wpisaniu słów kluczowych jak :Trener osobisty Warszawa lub trener personalny Warszawa moja wizytówka mimo lepszego ratingu niż konkurencja nie wyświetla się w pierwszej liście ( obrazek niżej). 
lista trener personalny warszawa w google.pngbrak mojej wizytówki na słowo kluczowetrener osobisty warszawa google maps.pngbrak mojej wizytówki na słowo kluczowe

Dopiero po zrobieniu ,,zoom in'', z jednym kliknięciem bez potrzeby większego informacja o mojej firmie pojawia się. (Obrazek poniżej)
ja po zblizeniu w google maps.png

Dlaczego brak jest wyświetlania wizytówki mojej strony na pierwszej liście, mimo lepszego ratingu?Co mogę zrobić , aby wyświetlała się na głównej liście po wpisaniu wyżej wymienionych słów kluczowych?

Dodam , że na chwilę obecną przez dwa dni moja strona  www.trener4you.com.pl ,na koncie hostingowym jest zawieszona po spóźnieniu opłaty, ale problem z wyświetlaniem wizytówki strony miał miejsce przed zawieszeniem strony web na koncie hostingowym w az.pl.
Będę wdzięczny za pomoc,

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Co rozumiesz przez "lepszy rating"?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

A to jest jakis "twój rejting" bo rejtingu Googla Cie nie ma Emotikon: Mrugający

Proponuje poczytać o czynnikach rankingowych i podstawach SEO, zdobywać nowe odnośniki i pisac lokalny wartościowy content.

Student ✭ ✭ ✭

Przeczytałem Twój 2 dziś post. Jeden związany z opiniami drugi z pozycją w wynikach organicznych i mapach Google.

Poza tym co napisał Darek to zdjęcia, opisy no i jeszcze raz lokalne linki

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Nowicjusz ✭

Najlepszy Współtwórca

Panie Marcjanie na wstępie napiszę o mojej obawie. Sądziłem, że zepsuła się Panu klawiatura, ale w samym opisie problemu używa Pan już małych literek. Każdy post zobaczymy i postaramy się odpowiedzieć - mamy wręcz ustawione powiadomienia jak takowy nowy post się pojawia na forum. Proszę pisać bez "krzyczenia".

Opinie to tylko jeden z czynników, który może wpływać na to, że wizytówka będzie pierwsza czy też 10. Koledzy podali kilka linków, które mogą nakreślić sytuację dokładniej. Duży wpływ może mieć również pozycjonowanie Pana strony www, czyli proszę zadbać o lepsze pozycje - w tej chwili są bardzo niskie.

Nie umiem ocenić optymalizacji strony, ponieważ faktycznie zaspał Pan z płatnościami.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Marcjan,

Poczytaj też trochę o tym jak działają wyniki wyszukiwania na mapach.

Każdy ma wyniki spersonalizowane:

https://productforums.google.com/forum/#!topic/maps-pl/pbPgFTobnrI

Pozdrawiam,

Jacek