Obecnie 157 forumowiczów jest online
Obecnie 157 forumowiczów jest online
Zadbaj o to, aby klienci łatwiej mogli znaleźć Twoją firmę.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

BŁĄD w opcji - Skrócony URL w Google+

Nowicjusz ✭ ✭

Witam

Chciałbym zmienić link do profilu firmowego na Skrócony URL. Niestety, ten który się generuje automatycznie, a nie można do edytować zawiera błąd. zamiast "Kraków" pisze "Krąków". Czy można to poprawić? Już kiedyś spotykałem się z tym problemem gdzie indziej i po zgłoszeniu udało się to naprawić. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: BŁĄD w opcji - Skrócony URL w Google+

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Zanim zaakceptujesz skrócony URL prześlij proszę opinię w któtej uzasadnij dlaczego prosisz o zmianę propozycji URL i na jaki. Zwykle za jakiś w panelu pojawia się propozycja poprawiona.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Dziękuję, za odpowiedź. Jak dokładniej się wysyła opinie na ten temat? Przy tym oknie ze skróconym URL nie ma nic takiego.

Najlepszy Współtwórca
Witaj Michał,

Skrócony URL akceptujesz w klasycznym widoku Google+, gdzie masz 2 opcje przesłania opinii
- jeśli kliknąłeś Wybierz URL i wyskoczyło Ci okienko - wystarczy z klawiatury wprowadzić znaczek@ (najczęściej wciskając Shift +2)
- zanim klikniesz Wybierz URL, pod lewym menu Google+ (trzeba rozwinąć) jest Prześlij opinię

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Ok. Przesłałem ok. 2 dni temu. Ile można czekać na zmianę? Przychodzi powiadomienie na maila lub coś w tym stylu?

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Na maila zwykle nic nie przychodzi. Jesli do 2 tygodni nie pojawi sie nowa propozycja. Wyslij prosbe ponownie.

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭
Witam ponownie
Niestety do dziś nic nie zostało poprawione. Zgłoszenie zostało wysłane 2x wg. powyższej instrukcji.

Najlepszy Współtwórca
Chodzi Ci tylko o ten KrĄków?
Możesz zamieścić zrzut ekranu z propozycją i link do Twojej strony G+?

Pozdrawiam,
Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Bez tytułu.jpg

LINK: https://plus.google.com/117849490714306378205

nie wiem po co są polskie znaki w linku i w dodatku błędne