Obecnie 322 forumowiczów jest online
Obecnie 322 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Znaki zastrzeżone.

Nowicjusz ✭

Proszę o pomoc w zastrzeżeniu nazwy i logo firmy (znaki zastrzeżone) w reklamach Google. Angielski znam podstawowo, a znalazłam skargę, która podobno też jest wnioskiem i ze swoją znajomością angielskiego mam problem z wypełnieniem.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Znaki zastrzeżone.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Cześć Agnieszka. W tym wątku poruszany był temat dotarcia do formularza jak i wyjaśnione co najmniej jedno pole z formularza.

Najprościej by było, gdybyś zapytała o jakieś konkretne pole, z którym masz problem.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Największy problem jest taki, że jestem nowym pracownikiem firmy i nikt z obecnych nie jest w stanie mi podać ID Google klienta AdWords. Mam obawy, że jak nie wpiszę tego, to zostaną zablokowane nasze reklamy.
Poza tym, jak widziałam w tym wątku był już poruszany temat formularza i była propozycja, aby ktoś kto już to robił, poprowadził nowicjuszy krok po kroku, ale bez odzewu. Jak napisałam wcześniej znam podstawy angielskiego i wolałabym się upewnić, czy to co mi się wydaje jest prawidłowe.

Najlepszy Współtwórca

Dziwi mnie, że nikt z firmy, zlecając Ci zastrzeżenie znaku towarowego, nie chce, bądź nie umie Ci podać ID Waszego konta AdWords.

ID znajduje się na koncie AdWords w górnym prawym rogu - zamazałem te dane. ID to sekwencja 10 cyfr ustawionych tak 123-456-7890.

Screen Shot 02-16-16 at 01.44 PM.jpg

Jeśli masz kolejne pytania o kolejne pola to zapraszam Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Znaki zastrzeżone.

Nowicjusz ✭

Mam pytanie - może odpowiedź jest oczywista, ale wolałabym się upewnić. Czy formularz AdWords Trademark Complaint można wypełnić w dowolnym języku (np. polskim) czy tylko w językach, w jakich formularz jest udostępniony (angielski, niemiecki, włoski, chiński, itd.)?

Znaki zastrzeżone.

Najlepszy Współtwórca

Sugeruję w języku w jakim jest udostępniony, ponieważ zapewne odpowiednie działy, do jakich trafi taki formularz posługują się danym językiem Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Znaki zastrzeżone.

Nowicjusz ✭

Dziękuję za ekspresową odpowiedź. A jeśli chodzi o dokumenty, które będę załączać? - ze strony UP będę miała potwierdzenie rejestracji znaku po angielsku, ale jeśli chcę wykazać "tożsamość" firmy, to powinnam jak sądzę załączyć wyciąg KRS. Może być po polsku, czy oddawać to do tłumacza przysięgłego? Wydaje mi się, że Google nie są aż tak formalistyczne.

Znaki zastrzeżone.

Najlepszy Współtwórca

Załącz pliki, które posiadasz i czekaj na odpowiedź Google. Jeśli coś będzie trzeba uzupełnić, to się odezwą Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak