AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 220 forumowiczów jest online
Obecnie 220 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zgodność znaków towarowych a google adwards

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Czy poza wysłanie wiadomości email, użytkownik może w inny sposób zgłosić bezprawne wykorzystanie znaku towarowego w reklamie innego podmiotu? (np. pisemnie pocztą, formularz online).

Czy w przypadku zgłaszania naruszenia praw wynikających z bezprawnego wykorzystania znaku towarowego przez inny podmiot, użytkownik musi przekazać jakiekolwiek specyficzne informacje, bez których to zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone, czy forma zgłoszenia jest dowolna?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Zerknij na ten temat na forum https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Zaawansowane-funkcje-AdWords/Zastrzezenie-marki-w-Adwords/... gdzie wklejałem kilka informacji na ten temat. Jest jak najbardziej formularz.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭

Gwoli ścisłości - bezprawne wykorzystanie znaku towarowego oznacza złamanie prawa i to raczej sprawa dla organów ścigania, a nie Google.

Jak napisał Dominik - masz od tego formularz zastrzeżenia znaku towarowego w Google. Oczywiście, o ile posiadasz dokument, najlepiej elektroniczny potwierdzający Twoje prawo do danego znaku towarowego. U mnie doraźnie zadziałało też zgłoszenie sprawy do supportu. Tak czy inaczej skorzystaj z formularza.