AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszone konto przy płatności kartą znajomego

Nowicjusz ✭

Witam. Założyłem konto adwords aby reklamować mój sklep internetowy. Trochę poczytałem o adwords i zrobiłem kilka reklam. Ponieważ nie posiadam własnej karty kredytowej, poprosiłem znajomego który taką posiada aby udostępnił mi ją ponieważ nie chciałem czekać 2/3 dni robocze na przyjęcie płatności przelewem bankowym. Z tego co wyczytałem właściciel konta nie musi go opłacać, może robić to osoba trzecia. Wysłałem znajomemu pieniądze na konto a on udostępnił mi dane swojej karty płatniczej. Wpisałem dane, dokonałem wpłaty 1800 zł i moje konto zostało zawieszone. Co w takiej sytuacji należy zrobić ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Czy Twój znajomy używał tej karty do opłacania swojej kampanii AdWords? Ile miał kont AdWords?

Dominik Myślak

Dot.: Zawieszone konto przy płatności kartą znajomego

Nowicjusz ✭

Znajomy nie ma nawet konta gmail, nigdy nie reklamował i nie opłacał tą kartą Adwords.

Najlepszy Współtwórca

Jaki otrzymałeś komunikat o zawieszeniu, a dokładnie powód zawieszenia? 

Najlepiej zadzwoń do supportu AdWords i zapytaj o powód.

Dominik Myślak

Dot.: Zawieszone konto przy płatności kartą znajomego

Nowicjusz ✭

Nic konkretnego nie napisali dlatego nie wiem o co może chodzić. Dostałem takiego maila " Zauważyliśmy podejrzane działania związane z płatnościami na Twoim koncie AdWords (identyfikator klienta xxxx) lub na połączonym koncie. Aby uniemożliwić nieupoważniony dostęp, zawiesiliśmy Twoje konta AdWords i wstrzymaliśmy wyświetlanie reklam."

Najlepszy Współtwórca

Zadzwoń na infolinię AdWords i wyjaśnij sytuację z kartą.

Kliknij trybik w prawym górnym rogu na koncie AdWords >> Pomoc i przeklikaj by uzyskać numer telefonu.

Dominik Myślak