Obecnie 269 forumowiczów jest online
Obecnie 269 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyświetlanie się reklamy bez uwzględnionego słowa kluczowego

Student ✭

Witam,

w jednej ze swoich kampanii, muszę stworzyć reklamę na dane słowo kluczowe, które jest strzeżone prawami autorskimi. Nie mogę umieścić tego słowa kluczowego ani w nagłówku ani w opisie, jak również w widocznym adresie url. Jest to fraza kluczowa Crossfit, dodając do swojej reklamy słown Cross lub Cross-trening reklama ma zawsze wynik jakości na poziomie 3/10 i się nie wyświetla w wyszukiwarce. Macie jakieś sposoby jak rozwiązać ten problem, aby reklama się wyświetlała?.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Wyświetlanie się reklamy bez uwzględnionego słowa kluczowego

Najlepszy Współtwórca
Niestety zawsze z takimi frazami są problemy. Jak próbujesz dodać tą frazę do wyświetlanego adresu? Powinno się udać go dodać jako www.adres-strony.pl/Crossfit również wyrzuca błąd o zastrzeżonej nazwie?
Dominik Myślak

Student ✭
Nie wyrzuca, tylko słowo Crossfit jest zabezpieczone prawami, jeżeli chce się reklamować zajęcia Crossfit to trzeba zapłacić jakieś 1000$ miesięcznie, co w Polsce jest nieopłacalne, dlatego szukam sposobu aby nie umieszczać w reklamach tego słowa.

Najlepszy Współtwórca
Jeśli nie wykupisz tych praw, to i na stronie docelowej nie znajdą się te słowa i siłą rzeczy wynik jakości będzie bardzo niski.
Dominik Myślak

Student ✭
Na stronie docelowej pod obrazkiem umieściłem to hasło, nie jest widoczne. Więc problemów nie będzie później i z 3/10 wynik jakości skoczył na 5/10, czyli jest ok.