AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 255 forumowiczów jest online
Obecnie 255 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Użyciem fraz związanych z zakładami.

Nowicjusz ✭

Witam , 

nasza firma prowadzi działalność związana z tworzeniem oprogramowania dla firm bookmacherskich; tu warto zaznaczyć że naszymi klientami są firmy posiadające licencję na operowania na danym rynku. 

 

Niestety mamy problem z reklamowaniem naszych usług za pomocą Addwords gdyż nasze reklamy są blokowane jako promujące hazard .  3 dni rozmów z pomocą techniczna nie przyniosły rozwiązania .Raz problem naprawiano przyznając mi racje innym razem znowu reklamę blokowano argumentując decyzję użyciem zabronionych słów " betting software" . 

 

wpisując jednak powyższą frazę  w wyszukiwerake łatwo zauważyć że na rynku są firmy, które używając tego zwrotu zdołały wyjaśnić swój brak bezpośredniego powiązania z przyjmowaniem zakładów . 

 

Moje pytanie jest następujące: czy jako firma tworząca oprogramowanie dla firm oferujących zakłady bookmacherskie możemy promować się za pomocą usługi AddWords i co powinniśmy zrobić aby nasze reklamy były akceptowane przez system .  

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Użyciem fraz związanych z zakładami.

Wszechwiedzący ✭

Witaj Emotikon: Szczęśliwy

A czy podczas rozmów z pomocą AdWords był poruszany temat licencji na promocję hazardu...? Może to by pomogło...? Zobacz:

https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6018017?hl=pl#apply

________
Booguś

Użyciem fraz związanych z zakładami.

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Jak najbardziej powinniście móc reklamować Swoje usługi, ponieważ tworzycie strony www, a nie zajmujecie się hazardem. Niestety system sprawdza również strony docelowe i jeśli znajdują się na niej zabronione sformułowania, to może odrzucać reklamy. 

Postarałbym się o kontakt z supportem i ponowne, bądź do skutku informowanie i zgłaszanie problemu.

Dominik Myślak

Użyciem fraz związanych z zakładami.

Nowicjusz ✭

tak poruszaliśmy tą sprawę. nasza firma nie może uzyskać licencji w żadnym kraju ponieważ w żaden sposób nie uczestniczy (pod względem prawnym) w stawianiu zakładów  My zapewniamy jedynie oprogramowanie z którego korzystają nasi klienci aby przyjmować zakłady. 

Użyciem fraz związanych z zakładami.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Niestety w przypadkach spornych support jest jedyną decyzyjną instytucją. Sugeruję rozmawiać z nimi do skutku. W taki sposób, aby rzeczywiście zrozumieli Wasz biznes. Żeby wykluczyć nieścisłości. Problem tego, że jedna osoba puściła, a inna nie, może wynikać z niezrozumienia tematu. W końcu to nietypowy przypadek.

Przemysław Kołsut | When.pl

Użyciem fraz związanych z zakładami.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭