AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 43 forumowiczów jest online
Obecnie 43 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Produkty zakazane

Nowicjusz ✭

Witam,

Moje pytanie dotyczy produktów, których nie można reklamować w Google. Wiadomym jest, że zabronione jest reklamowanie hazardu i gier hazardowych (w tym pewnie także i kości) - jak zatem Google potraktuje reklamę kości do gier fabularnych RPG? Czy samo słowo kości/kostki w reklamie będzie tutaj przeszkodą?

Pozdrawiam

Produkty zakazane

Magister ✭

Cześć.

Gry fabularne to nie hazard więc ja bym na Twoim miejscu próbował. Jeśli Ci odrzucą bo uznają, że to hazard wtedy napisz do supportu i poproś o sprawdzenie ręczne. 

Produkty zakazane

Wszechwiedzący ✭

Myślę, że w takich sytuacjach warto sprawdzić czy ktoś już się reklamuje na podobne hasla.

Na pewno będzie to jakąś wskazówką.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Produkty zakazane

Student ✭ ✭ ✭

Szybkie sprawdzenie i widać, że pojawiają się reklamy PLA na kostki. Skoro inni dali radę, Ty też możesz!