Obecnie 229 forumowiczów jest online
Obecnie 229 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z odblokowaniem prawa do używania znaku towarowego

Nowicjusz ✭

Cześć,

próbuję tworzyć reklamy w których użyty będzie znak towarowy, przeczytałem poradnik stąd i stąd, ale za dużo z niego nie wynika, tj. jest napisane, że mogę użyć formularza Google, aby poprosić prawo do używania znaku towarowego (ten formularz: https://services.google.com/inquiry/aw_tmauth), niemniej po wypełnieniu owego formularza dostaję automatyczną odpowiedź mówiącą, że "otrzymaliśmy formularz, ale i tak nie możemy nic zrobić, skontaktuj się z właścicielem znaku". Z uwagi na to, że jest to międzynarodowa firma to posiada dużo działów, struktur i tak naprawdę nie wiadomo z kim się skontaktować, bo albo jestem odsyłany do innego oddziału, albo nikt z firmy nie odpowiada.

Czy moglibyście opisać swoje doświadczenia w tym zakresie? Z góry dziękuję.

Dawid Noculak

Problem z odblokowaniem prawa do używania znaku towarowego

Wszechwiedzący ✭

Cześć Dawid Emotikon: Szczęśliwy

Google nie może podjąć decyzji w sprawie znaku, którego nie jest właścicielem - może tylko wprowadzić w życie decyzję podjętą przez właściciela tegoż znaku. Zatem należy skontaktować się z właścicielem znaku i poprosić aby zaakceptował prośbę zawartą w wypełnionym przez Ciebie formularzu.

________
Booguś