AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 213 forumowiczów jest online
Obecnie 213 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę dodać reklamy aplikacji

Nowicjusz ✭

Próbuję dodać reklamę aplikacji.
W Adwords tworzę "uniwersalną kampanię promującą aplikację". Wszystko jest dobrze do momentu kiedy trzeba podać cztery wiersze tekstu reklamowego. Cokolwiek bym tam nie wpisywał, zawsze wyświetla się "Tekst narusza zasady Google – reklama nie może być wyświetlana."

Pod tekstem jest mały wykrzyknik z napisem "Symbole". Usunięcie interpunkcji nic nie daje.

Co jest nie tak?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nie mogę dodać reklamy aplikacji

Najlepszy Współtwórca
Wydaje mi się, że był podobny problem na forum, ale nie mogę go znaleźć. Próbowałeś bez wykrzyknika?
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Na pewno wykrzyknik w pierwszej linijce Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Tak, nic z tego...

Nowicjusz ✭
Usunięcie go nie pomaga. Poza tym w przykładzie który jest tam podany też jest wykrzyknik w pierwszej linijce... Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭
Wypróbowałem twojego tekstu w mojej kampanii i przeszedł. Moim zdaniem to jakiś bug. Działa już?

Nowicjusz ✭
Wygląda na to, że przeszło po stworzeniu kampanii od nowa. W tamtej starej to samo nie działa. Rzeczywiście musiał to być bug.