Obecnie 172 forumowiczów jest online
Obecnie 172 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

NIEUDOLNOŚĆ GOOGLE ADWORDS ??

Nowicjusz ✭

Witajcie.

Od ponad tygodnia borykam się z Google Adwords. Chodzi o zawieszenie strony z powodu podejrzenia o złośliwe oprogramowanie. Sek w tym że tego oprogramowania nie ma Emotikon: Szczęśliwy

Na początku po wielu prośbach Adwords dosłało o jakie linki i oprogramowanie chodzi. Sprawdziłem wieloma dostępnymi w sieci skanerami antywirusowymi i żaden nic nie wykrył. Dwie poważne firmy informatyczne nie są w stanie też nic znaleźć. Teraz dostałem od Adwords o które konkretnie pliki im chodzi no i wyszło że są to w większości oryginalne pliki jednego z motywów Word Press'a (2017) !! Mało tego. Konsultanci Polscy nie są w stanie nic stwierdzić, nawet sami skanują stronę w swoim systemie i nic nie wychodzi. Co począć dalej ?? Reklamy nie chodzą, stronka pracuje bez zastrzeżeń . A Adwords nie chce puścić. Macie jakieś doświadczenie ??

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Czy strona podpięta jest do Search Console? Jeśli tak to zerknij co tam jest, a dokładnie czy nie ma jakiś komunikatów o zarażonych stronach. 

Jeśli są to poproś o ponowne sprawdzenie strony pisząc uzasadnienie. Po zweryfikowaniu i nie wykryciu reklamy powinny ruszyć - jeśli nie to znowu kontaktuj się z Supportem.

Nie mogą zatwierdzić reklam ręcznie?

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Stronka sprawdzona w SC i nic tam nie ma. Sprawdzanie w ciągu ostatniego tygodnia nastąpiło 4razy (ostatni raz dziś rano) i dalej nic.

Szczerze mówiąc to mam już tego Suportu serdecznie dość, bo w sumie sami przyznają że nic nie ma a system nie może i tego przepuścić. Przyznaje że sam mam lakoniczną wiedzę programistyczną, ale z rozmowy wynika że wiem więcej od konsultanta Emotikon: Szczęśliwy

Na dzień dzisiejszy jest tak:

- system widzi wirusy

- my tych wirusów nie widzimy

- nie możemy nic zrobić póki Pan nie usunie wirusów.

Normalnie jak za Barei Emotikon: Szczęśliwy