AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 135 forumowiczów jest online
Obecnie 135 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google odrzuca stronę i reklamę - strona poprawiona

Nowicjusz ✭

Witam, 

Moja strona została zaatakowana przez hackera. Dostało się na serwer dużo brudu. Zmieniłem usługodawcę i zleciłem wykonanie nowej strony na silniki wordpress.

Na webmasters google strona za indeksowana i zweryfikowana. Nie wskazuje żadnego zagrożenia ani problemu. Proszę o pomoc. Gdzie ją zgłosić ? Szuakałemna jakiś blokowanyvh stronach ale nie znalazłem Emotikon: Smutny Macie jakieś doświadczenie co robić w takim przypadku?

MCS
Student ✭ ✭ ✭

A czy zgłosiłeś stronę do ponownego sprawdzenia po oczyszczeniu z złośliwego kodu?

Jeżeli tak, to weryfikacja strony trwa do 7 dni, musisz się uzbroić w cierpliwość.

Wszechwiedzący ✭

Hej Piotr,

Myślę, że warto tez będzie zadzwonić na infolinię i opisać sprawę.
Jesli strona jest już wyczyszczona to konsutant powinien pomóc przyśpieszyć sprawę.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”