Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Edycja usuniętej reklamy?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Google zawiesiło konto reklamowe, ale bardzo zgrabnie nakierowało mnie, gdzie jest błąd. Problem jest taki, że błąd jest w reklamie, która jest nieaktywna. Przy tworzeniu już widziałam, że zawiera błędy, więc została usunięta. Google nadal ją widzi i nadal się upiera, że należy ją poprawić. Nie mam już możliwości edycji usuniętej reklamy (niby ją poprawiam, ale wyświetla się komunikat, że nie można wprowadzić zmian, a wznowić jej też nie mogę, żeby spróbować ją edytować, bo też jest napisane, że nie ma takiej możliwości... Ktoś ma jakiś pomysł??

Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Magda

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Magda Emotikon: Szczęśliwy

Google co do zasady sprawdza reklamy aktywne i zawieszone. Jeśli zatem masz tak dramatyczny przypadek z reklamą usuniętą, który do jutra nie zniknie, to na Twoim miejscu zgłosiłbym sprawę do pomocy Google - bo to może być tzw "bug" czyli błąd. 

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

...i dodaj sobie Analytics do strony - bez tego brakuje informacji skąd masz dobry ruch Emotikon: Mrugający

________
Booguś

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mamy GA Emotikon: Szczęśliwy 

W każdym razie faktycznie napisałam do pomocy Google, chociaż znaleźć jakieś dojście nie jest proste, ale też się nie dziwię - zmuszają do sprawdzenia wszystkiego, co się da samodzielnie Emotikon: Szczęśliwy Odpisano mi, że sprawdzono wszystkie reklamy i że to dobra wiadomość, po czym... przyszedł mail, że konto zawieszone... Powód ten sam, błąd ten sam. Cóż, nadal będę się do nich zwracać o rozwiązanie problemu...

Najlepszy Współtwórca

Zadzwoń do supportu i wyjaśnij problem na infolinii.  800 702 380

Dominik Myślak