Obecnie 171 forumowiczów jest online
Obecnie 171 forumowiczów jest online
Poznaj zasady i proces zatwierdzania reklam Google. Uzyskaj informacje na temat zawieszonych kont AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak reklam danej kategorii

Nowicjusz ✭

Witam,

od pewnego czasu przyglądam się tematowi gier planszowych i co mnie zaskoczyło, to brak jakichkolwiek reklam w AdWords właśnie na frazy związane z grami planszowymi. Zacząłem się więc zastanawiać, czy te gry nie naruszają zasad reklam AdWords, a konkretniej punktu "Hazard i gry". Jest możliwe, że są to gry również planszowe/karciane etc.? Stąd moje pytanie, czy reklamowanie gier planszowych jest dozwolone i zgodne z regulaminem AdWords, lecz ludzie tego nie robią, czy jest to zabronione?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław R
styczeń

Najlepszy Współtwórca

Po wpisaniu w wyszukiwarkę "gry planszowe" widzę jak najbardziej reklamy na te frazy tak klasyczne tekstowe jak i w Zakupach Google, więc nie powinno być z tym problemu.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Stanisław R
styczeń

Najlepszy Współtwórca

Po wpisaniu w wyszukiwarkę "gry planszowe" widzę jak najbardziej reklamy na te frazy tak klasyczne tekstowe jak i w Zakupach Google, więc nie powinno być z tym problemu.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Chodzi mi o te reklamy, gdzie np. po wpisaniu "Prawnik" wyskoczy nam link z małym okienkiem "reklama" obok.

Najlepszy Współtwórca

Stanisławie ja wiem o co chodzi. Pojawiły mi się reklamy, ale, gdy wyszukiwałem drugi i trzeci raz, to te reklamy znikają - to normalne zachowanie systemu, więc może często szukałeś takich zapytań i nic Ci się nie pojawia.

Wyczyść ciasteczka przeglądarki i spróbuj ponownie.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Faktycznie, moje niedopatrzenie. Dziękuję za odpowiedź!