Obecnie 294 forumowiczów jest online
Obecnie 294 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zamknięte listy remarketingowe Analytics

Student ✭

Hej,

czy jest jakiś sposób na wykorzystanie w kampanii reklamowej zamkniętej listy remarketingowej? Listy były tworzone za pomocą Google Analytics. Zaawansowana konfiguracja list, udostępnianie, kopiowanie cokolwiek?

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna K
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Niestety z zamknieta lista remarketingowa nic nie zrobisz. Jest to proces nie odwracalny. Najszybciej ja "odzyskasz" jak zalozysz nowa liste z dokladnie takimi samymi ustawieniami jak poprzednio

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

A z jakiego powodu zostały zamknięte?

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
sss
Nowicjusz ✭

.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna K
listopada 2016

Najlepszy Współtwórca

Niestety z zamknieta lista remarketingowa nic nie zrobisz. Jest to proces nie odwracalny. Najszybciej ja "odzyskasz" jak zalozysz nowa liste z dokladnie takimi samymi ustawieniami jak poprzednio

Wschodząca Gwiazda

Pytanie czy ty zamknąłeś czy została lista zablokowana ze względu na regulamin ? Jeżeli to pierwsze, to utwórz nową listę, a jak to drugie to nie próbuj tworzyć nowej bo też zostanie zablokowana. 

Student ✭

Nie. To mój błąd niestety.

Dziękuję wszystkim. Nowe listy już mam utworzone. Najgorsze, że zaczynam od nowa bo tamtych już się nie da wykorzystać. Także nazwa "zamknięte" jest trochę myląca. Bardziej by pasowało "trwale usunięte".

Wschodząca Gwiazda

Aniu moja rada. Zrób sobie dwie listy. Jak jedna zostanie zamknięta przez przypadek, to masz drugą :-).