AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 65 forumowiczów jest online
Obecnie 65 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

wykorzystanie adresów IP do kierowania reklam

Nowicjusz ✭

Witam Wszystkich

Jestem przedsiębiorcą starej daty.Chciałbym się zapytać jak mogę wykorzystać adresy IP potencjalnych klientów odwiedzających moją stronę w celu przesłania im większej ilości informacji(np.o ostatnich montażach urządzeń,więcej informacji technicznych).

Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedz.Arkadiusz.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Adresow IP zgodnie z GDPR i RODO nie powinienes przetwarzac w celach marketingowych, no chyba ze odwiedzajacy Twoja strona na to wyrazili zgode. Jak tak, to zapraszam na forum AdWords Emotikon: Mrugający

P.S. Adresy IP w AdWords mozna uzyc do wykluczania, a nie kierowania reklam.

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Pozwolę sobie jeszcze dodać, że narzędzia Google po prostu nie umożliwiają takiej opcji kierowania.
Nawet gdybyś uzyskał zgody na piśmie.

@Arkadiusz G,

Poczytaj o remarketingu: 

https://support.google.com/adwords/answer/2453998?hl=pl

Za pomocą tego rozwiązania będziesz mógł dotrzeć do obiorców, którzy odwiedzili już twoją stronę.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”