Obecnie 323 forumowiczów jest online
Obecnie 323 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

to use this feature visit: event-tracking.com

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

też macie taką pozycję w zdarzeniach Google Analytics? Czytałem o problemie ale nie chce mi się wierzyć, że to SPAM. Jak jest u Was?

2015-08-03 16_07_08-Zdarzenia ogółem - Google Analytics.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: to use this feature visit: event-tracking.com

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zrzut ekranu 2015-08-05 o 20.09.34.pngUstaw filtr uwzgledniajacy ruch do Twojej nazwy hosta na poziomie widoku danych. To byl od zawsze element tzw. "najlepszych praktyk" przy ustawianiu Google Analytics. Google zajmuje sie tym problemem, jednak nie wiadomo kiedy to rozwiaza w calosci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Niestety jest to spam. Masz ustawiony na widoku danych filtr uwzgledniajaxcy ruch tylko do Twojego hosta?

Student ✭ ✭ ✭
Nie mam, gdzie to ustawić Maciek? Wcześniej takie ustawienia były chyba zbędne. Czy Google zajmuje się tym problemem? Emotikon: Szczęśliwy
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zrzut ekranu 2015-08-05 o 20.09.34.pngUstaw filtr uwzgledniajacy ruch do Twojej nazwy hosta na poziomie widoku danych. To byl od zawsze element tzw. "najlepszych praktyk" przy ustawianiu Google Analytics. Google zajmuje sie tym problemem, jednak nie wiadomo kiedy to rozwiaza w calosci.