Obecnie 209 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

ponowna rejstracja?

Nowicjusz ✭

przez grudzien nie logowałem się, po nowym roku loguje by zobaczyć jak domeny moje funkcjonują a tu pusto...nic nie ma. Jedynie opcja by dokonać rejestracji. co sie stalo z tymi danymi które były?

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
kwietnia 2016

Dot.: ponowna rejstracja?

Najlepszy Współtwórca
pod tym numerem, który wymieniłeś wybierzesz, którego produktu dotyczy problem/pytanie
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Czy oby z wlasciwego konta Google teraz sie logujesz?

Nowicjusz ✭

to jest moje konto na którym miałem domeny w google analytics. i to tego konta dotyczy problem albumydrewniane@gmail.com

Magister ✭ ✭ ✭
1. Skasuj adres e-mail, bo to jest publiczne forum, a nie miejsce, gdzie możesz prywatnie podać adres dla supportu Google
2. Czy samodzielnie na tym adresie e-mail zakładałeś konto w Google Analytics i dodawałeś do niego domeny, czy może robił to ktoś inny i udostępniał Ci tylko jakiś ograniczony widok, a teraz mógł zdecydować, że już nie będzie Ci tego udostępniać?
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
sam rejstrowałem, sam zakladałem i sam dodawałem domeny. w grudniu wszystko było jeszcze dobrze, działało. a po nowym roku puste konto

Najlepszy Współtwórca
zadzwoń do supportu to może wyjaśnisz sprawę co się mogło stać
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Możesz spróbować zalogować się w innej przeglądarce lub korzystając z trybu incognito w przeglądarce. Z tego co widzę to masz dwa konta Google, bo pierwszego posta napisałeś z innego więc upewnij się, że logujesz się na właściwe konto.
O jakiegoś czasu Google umożliwia logowanie się do AdWords na kilka kont jednocześnie i przełączanie się między kontami może po prostu po powrocie byłeś zalogowany na inne konto Google - i założyłeś nowe konto AdWords przez przypadek (albo miałeś na tym koncie Google puste konto AdWords wcześniej założone).
Tak czy owak zaloguj się na jedno i drugie konto w innej przeglądarce i sprawdź, czy nie odnajdą się Twoje dane.
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Czyli tak jak wskazalem w pierwszej odpowiedzi Emotikon: Szczęśliwy)

Nowicjusz ✭
no tak wlasnie zrobiłem juz na samym początku. logowalem sie zawsze z tego konta, i gdy zobaczyłem ze nic tam nie ma , to poomyslałem ze coś pokićkałem i to nie te konto, wiec zalogowalem sie z drugiego, które tez puste było - ale prawidlowo, bo nigdy nic na nim nie było. i z rozpędu od razu napisałem na forum z konta na którym bylem zalogowany.

przed chwila sprawdzałem jeszcze raz w trybie incognito. efekt bez zmian.

zadzwonię jutro do supportu jak sugerowal Dominik pod ten nr 800 702 380 znaleziony w kontakt google. chyba ze jest jakiś konkretny numer do obsługi analyticsa?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
kwietnia 2016

Najlepszy Współtwórca
pod tym numerem, który wymieniłeś wybierzesz, którego produktu dotyczy problem/pytanie
Dominik Myślak