Obecnie 235 forumowiczów jest online
Obecnie 235 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

odzyskania konta mając kod śledzenie

Nowicjusz ✭

witam,

czy jest możłwiość odzyskania konta mając kod śledzenie?

w statystykach firmowej strony mam tylko kod i nikt nie ma pojęcia na kogo to było rejestrowane, a mi bardzo zalezy, żeby widzieć historyczne dane.

z góry dziękuję za pomoc 

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin Z
września 2015

Dot.: odzyskania konta mając kod śledzenie

Najlepszy Współtwórca
spróbujcie zlokalizować maila na jaki została utworzona usługa. Jeśli zlokalizujecie maila to będziecie mogli przywrócić hasło (jeśli macie dostęp do tego maila).
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin Z
września 2015

Najlepszy Współtwórca
spróbujcie zlokalizować maila na jaki została utworzona usługa. Jeśli zlokalizujecie maila to będziecie mogli przywrócić hasło (jeśli macie dostęp do tego maila).
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Jeżeli reklamowaliście się na adwords to zapewne będzie łatwiej odzyskać.
Tak czy siak ja bym zadzwonił do supportu google(w zalezności o tego czy adwords był stosowany czy nie wybrierasz w czasie rozmowy odpowiednią opcję) no i w rozmowie z konsultantem, mówisz jaki masz problem i podajesz adres www strony i nr analytics(w kodzie śledzącym to ten przy "UA-") ale czy to się uda to nie gwarantuje.

Najlepszy Współtwórca
Marcin Z raczej marne szanse.

Nowicjusz ✭

dziękuję za zainteresowanie , postram siępodziałac w temacie i dam znac czy cośsię udało