AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 228 forumowiczów jest online
Obecnie 228 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

not provided w słowach kluczowych pomimo https

Nowicjusz ✭ ✭

Ponad miesiąc temu przełączyłem swoją stronę na https.

Zmieniłem ustawienia w usłudze Google Analytics, na Webmaster tools stworzyłem nową stronę z https i spiąłem obydwa konta.

 

Niestety nadal w słowach kluczowych 92% to not provided.

 

Czy trzeba zrobić coś jeszcze?

not provided w słowach kluczowych pomimo https

Magister ✭

Not provided nie zależy od tego czy masz stronę po http czy https. To Google po swojej stronie wycina parametr odpowiedzialny za przekazywanie informacji o słowie kluczowym z wyszukiwarki.

Dot.: not provided w słowach kluczowych pomimo https

Profesjonalista ✭ ✭

Jeśli masz kampanie AdWords to będziesz mógł zobaczyć na jakie słowa kluczowe wyświetlają się Twoje reklamy oraz na jakie klikają.

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

not provided w słowach kluczowych pomimo https

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Mohito,

Po podłączeniu Webmaster z Analytics należy podłączyć Analytics do AdWords, a także połączyć AdWords z Webmaster. Następnie uruchomić AdWords i potem w AdWords w zakładce "Wymiary/Widok: płatne i bezpłatne wyniki wyszukiwania" będziesz miał konkretne słowa kluczowe - także bezpłatne.

________
Booguś