AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 207 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

limit stron na koncie

Student ✭ ✭ ✭

ja  przeskoczyc limit  25  stron na koncie  analytics ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: limit stron na koncie

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

1 konto AdWords + 1 konto Analytics
W G. Apps można pocztę skierować na jedno konto aliasami ale jest ich określony limit.

Można też ustawić przekierowanie wszsytkich nieistniejących adresów na wybrane konto i zapominasz wtedy o tworzeniu aliasów. Tworysz dowolne konto Google (w Twojej domenie) mając jedną pocztę.   

Dodajesz do wszystakich kont Analytics jednego użytkownika i nie trzeba się przelogowywać Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Student ✭ ✭ ✭

Nie lepiej jest zakładać osobne konta Analytics dla odzielnych stron?

Chyba, że są to strony jednego klienta i chce je mieć w jednym miejscu.

Wtedy też nie ma problemu, wystarczy dawać dostęp na jednego maila i przez jeden login ma się dostęp do wszystkich kont.

Student ✭ ✭ ✭
konto gmail jedno ale limit stron na tym koncie to 25 stron

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

ciekawe   GA krzyczy  o limicie  25  kont  ale  zalożył ? w panelu  admina  ja widze  alw  przy  wyswietlaniu kont  nie  

Student ✭ ✭ ✭
Z tego co pamiętam, dostałem komunikat, że nie mogę zakładać więcej kont w momencie zakładania kolejnego. To był dobry moment do tego, aby poodpinać parę kont, które miałem podpięte i nie korzystałemEmotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭

Też to  zrobiłem Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭

Jest jeszcze druga opcja, niepolecana przez Google, czyli dokładanie kont jako profili. To już jest wersja dla zdesperowanychEmotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭
to zarezerwowałem dla swoich stron Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭

Witaj,

zastanawiałem się jeszcze nad jednym rozwiązaniem, które fajnie sprawdza się w AdWords, zakładanie kont z plusikiem. Próbowałeś?

Student ✭ ✭ ✭
nie

Student ✭ ✭ ✭

Już tłumaczę. W Google AdWords działa to tak:

1. Jan.Kowalski@adres.pl - adres MCK

2. Jan.Kowalski+klient1@adres.pl - adres email klienta1, poczta spływa na adres Jan.Kowalski@adres.pl

3. Jan.Kowalski+klient2@adres.pl - adres email klienta2, poczta spływa na adres Jan.Kowalski@adres.pl

Testowałem na Google Apps.

Jeżeli podobne rozwiązania działa w GA, to możesz mieć pozakładane konta, każde z limitem 25 kont GA i poczta ich dotycząca (alerty i inne) będą spływały na jeden adres. Nadal potrzebne będzie przelogowywanie, ale chociaż jedną rzecz będziesz mieć uprzątniętąEmotikon: Szczęśliwy

Nie testowałem tego w GA, ale może też działa?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

1 konto AdWords + 1 konto Analytics
W G. Apps można pocztę skierować na jedno konto aliasami ale jest ich określony limit.

Można też ustawić przekierowanie wszsytkich nieistniejących adresów na wybrane konto i zapominasz wtedy o tworzeniu aliasów. Tworysz dowolne konto Google (w Twojej domenie) mając jedną pocztę.   

Dodajesz do wszystakich kont Analytics jednego użytkownika i nie trzeba się przelogowywać Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭
No i mamy zwycięzcę na najlepsze rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy