AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

Nowicjusz ✭

witajcie 

jestem w trakcie tworzenia bloga o podróżach jestjedenswiat.pl  i podpięłam dziś wtyczkę Google Analytics dla WP. Kod śledzenia wkleiłam w nagłówku (jak wyczytałam w poradach). Niestety nie widzę żadnego ruchu. Blog jest świeży, więc pewnie nikt na niego nie klika, no ale przynajmniej moją aktywność powienien zauważyć. Co zrobiłam, źle? 

brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Cześć Żaneta Emotikon: Szczęśliwy

W raporcie "Czas rzeczywisty" powinnaś widzieć swoje wejścia, ale jeśli jeszcze ich nie ma to zaczekałbym jeszcze do jutra z osądem. Nie zawsze wszystko działa wkrótce po instalacji. Zauważ też, że masz dwa razy wstawiony w stronę ten sam kod - jeden proponowałbym usunąć Emotikon: Mrugający

________
Booguś

brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

Nowicjusz ✭

sprawdzę juto; dzk. 

Dot.: brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

Profesjonalista ✭ ✭

Cześć.

 

Masz dwa razy dodany kod Google Analytics. Z tego co widzę, to raz ręcznie, a drugi raz przez wtyczkę:

forum.jpg

Skasuj jeden kod i sprawdź w raporcie Czas rzeczywisty czy widzi Twój ruch (oczywiście jeśli nie masz odfiltrowanego swojego ruchu poprzez IP).

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X