Obecnie 231 forumowiczów jest online
Obecnie 231 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

Nowicjusz ✭

witajcie 

jestem w trakcie tworzenia bloga o podróżach jestjedenswiat.pl  i podpięłam dziś wtyczkę Google Analytics dla WP. Kod śledzenia wkleiłam w nagłówku (jak wyczytałam w poradach). Niestety nie widzę żadnego ruchu. Blog jest świeży, więc pewnie nikt na niego nie klika, no ale przynajmniej moją aktywność powienien zauważyć. Co zrobiłam, źle? 

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Żaneta Emotikon: Szczęśliwy

W raporcie "Czas rzeczywisty" powinnaś widzieć swoje wejścia, ale jeśli jeszcze ich nie ma to zaczekałbym jeszcze do jutra z osądem. Nie zawsze wszystko działa wkrótce po instalacji. Zauważ też, że masz dwa razy wstawiony w stronę ten sam kod - jeden proponowałbym usunąć Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Nowicjusz ✭

sprawdzę juto; dzk. 

Dot.: brak statystyk na blogu Google Analytics chyba nie działa

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć.

Masz dwa razy dodany kod Google Analytics. Z tego co widzę, to raz ręcznie, a drugi raz przez wtyczkę:

forum.jpg

Skasuj jeden kod i sprawdź w raporcie Czas rzeczywisty czy widzi Twój ruch (oczywiście jeśli nie masz odfiltrowanego swojego ruchu poprzez IP).

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X