AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

brak słów kluczowych w analytics

777
Student ✭

Witam mam problem, konto adwords połączyłem z analytics jednak nie widzę słów kluczowych. Mam nowe konto, na wcześniejszych wszystko działało. 

Pytanie nr. 2 w adwords wybieram porę dnia aby sprawdzić w jakich godzinach miałem najwięcej kliknięć jak dodać do tego kolumnę ze słowami kluczowymi?

Dziękuje

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: 777
września 2015

Dot.: brak słów kluczowych w analytics

Wschodząca Gwiazda
A nie masz jakiś przekierowań w adresach reklam, typu 301? Albo www, bez www? One też mogą powodować not set w Analytics? I druga kwestia czyli autotagowanie w Adwords - o czym Maciek wspominaEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Zapewne nie do końca połączyłeś konta adwords z analytics. Wejdź na analytics do części łączenie kont i wejdź w edycję - zapewne nie wybrałeś widoku.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

1. Co zamiast slow kluczowych widzisz? (not set)? Jestes pewien ze masz dobrze polaczone konto AdWords z Analytics? Wszystkie widoki polaczyles? Po stronie Google AdWords wlaczone jest autotagowanie? Strona www przenosi parametry nie ucinajac ich przez np. .htaccess?

2. Dodatkowy wymiar?!

777
Student ✭
Dziękuje, faktycznie nie wybrałem widoków. Odnośnie godzin - nie wiem jak sprawdzić, w jakich godzinach wyświetlały się słowa kluczowe.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zakladka Pozyskanie -> AdWords -> Słowa kluczowe

W raporcie wybierasz wymiar dodatkowy: Godzina i wyglada to tak jak ponizej:

Zrzut ekranu 2015-01-07 o 18.06.40.png

777
Student ✭
dziękuje. Połączyłem widoki w adwords oraz analytics, w którym pojawiły się dodatkowe funkcje z adwords ale nadal w słowach kluczowych jest not set.. Trzeba poczekać?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: 777
września 2015

Wschodząca Gwiazda
A nie masz jakiś przekierowań w adresach reklam, typu 301? Albo www, bez www? One też mogą powodować not set w Analytics? I druga kwestia czyli autotagowanie w Adwords - o czym Maciek wspominaEmotikon: Szczęśliwy

777
Student ✭
autotagowanie włączone. Mam przekierowanie na stronie ale w miejscu, gdzie reklama adwords nie prowadzi.

777
Student ✭

działa dziękuje

Najlepszy Współtwórca
Czyli co bylo finalnie powodem (not set)?